Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hadi ya süper olmuş demekki erken görünüyo.şimdi bizim oluşmaya başlamışmıdır sence?benim adet olucak gibi kasıklarım ağrıyo bide yine çok gazım var:)karnımda baya büyük ama iğneler böyle yaptı...

aynı şikayetler bende de var canım.önden ve arkadan şişmiş durumdayım sağlık olsun inecek onlar inş..gitiiğimde bir sıkıntı yoksa bence kalp atışı duylmaz ama kese ve yolk sacı görülebilir.inş. bir terslik olmaz.

hilbur hastanede kaça kadar kalıyorsunn

en fazla 1 saat canım.14,30 da alıyolar yanlarına...o arada bakımları başlıyor zaten..ama ikisi aynı anda olunca hergün ancak birini alabiliyorum...bakımdan sonrada beslenme süreleri 30dak veriyorlar..15,30da ikiside yataklarına serilmiş oluyor tekrar hemşirelerde artık gidebilirsiniz gibi bakıyor...bende yollanıyorum yavaş yavaş..

en fazla 1 saat canım.14,30 da alıyolar yanlarına...o arada bakımları başlıyor zaten..ama ikisi aynı anda olunca hergün ancak birini alabiliyorum...bakımdan sonrada beslenme süreleri 30dak veriyorlar..15,30da ikiside yataklarına serilmiş oluyor tekrar hemşirelerde artık gidebilirsiniz gibi bakıyor...bende yollanıyorum yavaş yavaş..

benim randevum sat 4 te ama canımm inş. karşılaşma imkanımız olurr tuğçede gelmeye çalışacakkk bi isteğin olursa söylee

sizi okuyorum kuzu ne güzel ortak noktaalar var hafta hesapları maşallah allahım nazarlardan korusun inş hepiniz pıt pıtlarıda duyduğunuzda hepimiz bir ohhhhhhhhhhhhhh çekicezzz :))

ben gittiğimde ancak bu kadarlık olucam görülmese nur hanım gel demezdi heralde diye düşünüyorumm off bilemiyorumm işteee

inş .belki kalp atışıda duyuluyodur ayyyy çok az kalmış yaa,biz şimdi kaçız 4 mü sadece?

benim iğne saati yaklaştı.bu son iğne olucak güle güle progestan görüşmemek dileğiyle:)))

mikrocum beni biliyosun çok erken başlamıştık konrtole 4 haftalıkken kese görülmüştü 7 haftaya kadar bekledik kuzumun kesesi boş kaldı ama o kese bile dünyalara bedeldi gözükür seninde canım bence

mikrocum beni biliyosun çok erken başlamıştık konrtole 4 haftalıkken kese görülmüştü 7 haftaya kadar bekledik kuzumun kesesi boş kaldı ama o kese bile dünyalara bedeldi gözükür seninde canım bence

Allah aynı acıları yaşatmasın kimseye..inş sizinde yazılarınızı biz okuruz canlar..

benim randevum sat 4 te ama canımm inş. karşılaşma imkanımız olurr tuğçede gelmeye çalışacakkk bi isteğin olursa söylee

inşallah biz taburcu olmuş oluruz o güne ama eğer ordaysakta ben beklerim 4e kadar ne olcak..kardeşinim der muayeneyede girerim hem beraber görürüz keselerimizi:) eşin sen ve ben ..ne kadar romantıik:) onca yıl bekleyin siz ben kaynıyım aranıza bide:)

sizi okuyorum kuzu ne güzel ortak noktaalar var hafta hesapları maşallah allahım nazarlardan korusun inş hepiniz pıt pıtlarıda duyduğunuzda hepimiz bir ohhhhhhhhhhhhhh çekicezzz :))

yok kuzum olmuyo sessiz sessiz katıl lütfen hemen konu değişirizzz seninlede ortak nokta buluruz biz :KK16::KK16:

inş .belki kalp atışıda duyuluyodur ayyyy çok az kalmış yaa,biz şimdi kaçız 4 mü sadece?

benim iğne saati yaklaştı.bu son iğne olucak güle güle progestan görüşmemek dileğiyle:)))

son adet tarihinden itibaren hesapla canım ben 4+4 üm.nihayettt benimde bitti iğnelerrrr

ayyyy denturumm çok umut verdin bana yani 2. tahlili yaptırınca hemen gittinmi sen muayneye.birde memorıalde gördünüz canımmm

hehehe iğneyle vedalaş ama ikiz annesi jel ve fitille 32+6 haftam geçti:) yenilerine merhaba diycen...

X