Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

inşallah biz taburcu olmuş oluruz o güne ama eğer ordaysakta ben beklerim 4e kadar ne olcak..kardeşinim der muayeneyede girerim hem beraber görürüz keselerimizi:) eşin sen ve ben ..ne kadar romantıik:) onca yıl bekleyin siz ben kaynıyım aranıza bide:)

ayy canımm ya ne güldürdün beniii olsun kuzum biz seni kabul ederiz buyur gel ben bakama zaten siz bakarsınız yerimeeee

amin happycim inşallah arkanızdan talibiz zaten :KK43:((

inşş. kuzummm sadece hamile kalmak değil önemli olan rabbim cümlemize hamile kalıpta sağlıkla doğurabilmeyi nasip etsin inş....

yok kuzum olmuyo sessiz sessiz katıl lütfen hemen konu değişirizzz seninlede ortak nokta buluruz biz :KK16::KK16:

hayır değiştirmeyin bende öğreniyorum canım benim

son adet tarihinden itibaren hesapla canım ben 4+4 üm.nihayettt benimde bitti iğnelerrrr

ayyyy denturumm çok umut verdin bana yani 2. tahlili yaptırınca hemen gittinmi sen muayneye.birde memorıalde gördünüz canımmm

evet canım 1 hafta içinde gitmiştik ama keseye benzeyen bişi vardı doktor keseye benziyor ama çok küçük beklemek zorundayız demişti hatta nur hanımda yanımızdaydı sonra oda muayene etti kese rahim içinde tüplerde değil dedi dış gebelikten şüphelenmişlerdi ya nur hanım o tezi çürüttü :)) sonra 2 hafta beklettiler 3.haftanın başında gittiğimizde kese kocaman olmuştu ama boştu yolk sacda oluşmayınca hatta o dönem artık kalp atışlerı bile duyulması gerekiyormuş sonrası malum kötü şey adını anmayalım canım

evet canım 1 hafta içinde gitmiştik ama keseye benzeyen bişi vardı doktor keseye benziyor ama çok küçük beklemek zorundayız demişti hatta nur hanımda yanımızdaydı sonra oda muayene etti kese rahim içinde tüplerde değil dedi dış gebelikten şüphelenmişlerdi ya nur hanım o tezi çürüttü :)) sonra 2 hafta beklettiler 3.haftanın başında gittiğimizde kese kocaman olmuştu ama boştu yolk sacda oluşmayınca hatta o dönem artık kalp atışlerı bile duyulması gerekiyormuş sonrası malum kötü şey adını anmayalım canım

canımmm kusura bakma bundan iki önceki tedavimde bende aynı şeyleri yaşadım seninle acını hatırlattığım için kusura bakma.bende korkuyorum o yüzden erken gitmek istiyorumm.o zaman gittiğimde 7+2 idi.ama dediğin gibi yolk sac yoktu bekledik ve aynı sonuç seninle.aynı şeylerle karşılaşırım diye ödüm kopuyor rabbim hayırlısını nasip etsin inş.. kuzumm benimledirrrr

canımmm kusura bakma bundan iki önceki tedavimde bende aynı şeyleri yaşadım seninle acını hatırlattığım için kusura bakma.bende korkuyorum o yüzden erken gitmek istiyorumm.o zaman gittiğimde 7+2 idi.ama dediğin gibi yolk sac yoktu bekledik ve aynı sonuç seninle.aynı şeylerle karşılaşırım diye ödüm kopuyor rabbim hayırlısını nasip etsin inş.. kuzumm benimledirrrr

olur mu hiç öyle şey mikrocum ben acımı bilerek unutmuyorum sadece sizin en hayırlı dönemde o hayırsız ismi anmak istemedim mikrocum allahım bilir tabikide ama benim gönlüm çok rahat bu sefer yavrun yavruların seninle olucak kendi tedavimde gönlüm rahat değildi hiç ama sende hiç olumsuz şeyler hissetmiyorum sende aklına getirme olumsuzlukları etkileme kendini erken gitmen bencede iyi olmuş hiç olmadı kontrol yapılmış olur rahim kalınlığından görüntüsünden fikir sahiibi oluyorlar zaten iyi yapmışsın

hilbur face hesabın yok heralde bulamıyorumm senii :))

yok canım ...eşim hiç istemiyor sosyal alemde olmamı:) ama yine dünki bombalarından biri artık sende bi face aç bariydi:) ama ben DERİN DENİZ diye açıcam:) artık ben yokum onlar var:) adamcağızda çocuk olunca rahatladı herhalde ..çok kıskançtırda.neyimi kıskanıyorsa kara kuru bi hatumum işte...hoş kuru da sayılmam artık..kara tombul karga:)

olur mu hiç öyle şey mikrocum ben acımı bilerek unutmuyorum sadece sizin en hayırlı dönemde o hayırsız ismi anmak istemedim mikrocum allahım bilir tabikide ama benim gönlüm çok rahat bu sefer yavrun yavruların seninle olucak kendi tedavimde gönlüm rahat değildi hiç ama sende hiç olumsuz şeyler hissetmiyorum sende aklına getirme olumsuzlukları etkileme kendini erken gitmen bencede iyi olmuş hiç olmadı kontrol yapılmış olur rahim kalınlığından görüntüsünden fikir sahiibi oluyorlar zaten iyi yapmışsın

tamam güzel düşünelim güzel olsun değilmi bilmiyorum bugün tarih belli olunca bi tuhaf oldummm.neysee boşverrr

sen işe gidiyormusun yarın tam toparlanamdıysan yarında dinlen bencee

işte benim denturum yaaaa...

semiha annem ne diyor biliyormusun...hani seni görmeye gelen bi arkadaşın vardıya.işte onun ikizlerine yollarsın tulumları diyor...

yok canım ...eşim hiç istemiyor sosyal alemde olmamı:) ama yine dünki bombalarından biri artık sende bi face aç bariydi:) ama ben DERİN DENİZ diye açıcam:) artık ben yokum onlar var:) adamcağızda çocuk olunca rahatladı herhalde ..çok kıskançtırda.neyimi kıskanıyorsa kara kuru bi hatumum işte...hoş kuru da sayılmam artık..kara tombul karga:)

allah aşkına canım senin neren tombul görmesem yedircen bana hiçte ikize göre kilo almamışsın hatta.kolların falann incecikti.ayrıca dış güzellik bence okadar da önemli değil sen o kadar yüreği güzel bi insansın bazı sözlerin hiç aklımdan çıkmıyor bile.o güzellikte yeterli bence senin için .çokta güzel bir anne oldun.çok şanslılar derin, deniz ve eşin.

tamam güzel düşünelim güzel olsun değilmi bilmiyorum bugün tarih belli olunca bi tuhaf oldummm.neysee boşverrr

sen işe gidiyormusun yarın tam toparlanamdıysan yarında dinlen bencee

allahın izniyle herşey çok güzel olucak gerçekten bak :)) ya aslında temelli gitmek istemiyorum ama yarında haftalık raporlar hazırlanıcak iyi olursam giderim

X