Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhabalaar beni de alır mısınız topiğee =) ben ağustosu savuşturdum, bat 3 eylül

ayrıca bir sorum var kızlar. ben evlenmeden önce de(yıllaaaar önce gitmişliğimi saymıyorum tabiki) sonra da ( 2 aylık evliyim) jinekoloğa gitmedim, gitmeyi planlıyorum genel bir kontrol için ama özellikle yumurtlama zamanlarımı mı beklemeliyim hani yumurtlamayı da kontrol etsn ve bana iki iş çıkmasın diye =) yoksa nasıl önerirsiniz? adetim henüz yeni bitti.

hoşgeldinn canımm en sağlamı sen adetin 3. günü git

h.g canım bebeğin hayırlı olsun inş.peki nasıl hamile kaldın herhangi özel bişey yaptın mı?
bnde kist vardı ilac kullandım kist düstu ceviz buyuklugunde daha sonra aradan 1 sene gecti hamıle kaldm 2.5 aylıkken bebegim düstu . daha sonra 3 ay gecti ve hamıle kaldım smdı 4.5 aylk hamıleyim bnce ıyı bı doktorun olması gercekten cok onemli

hemen ekliyorum cnm öncelikle hoşgeldin adetin 3.günü git hormonlarına baksın sonra seni yumurtlamada çağıracaktır bebek istediğini söyle gerisi gelir inşallah:)

o ow bi daha ki aya kaldı o zaman =)
peki adet zamanı yumrutlamanın olup olmadığını görebiliyorla rmı yoksa tekrar mı çağırır?
yumurtlama adetin 14. günü falan oluo canım ama kişiye göre dğişebilio ama bu genel kontrollerde genelde 3. günü çağırıyolar sen adetin 14. gününü kaçırmadysan o günde gidebilirsin bakar yumurtlamaya

tamam canım teşekkürler=) yok henüz 6. gündeyim 13 ve ya 14üne bir randevu ayarlayayım o halde=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…