Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evde test yaptım.pozitif çıktı..yarında doktora gidecektim randevu saatım 2 de idi.bende 12 ggibi şiddetli ağrı ve kanama ile bi parça düştü onuda aldım gittim doktora.incelemeler sonucu rahimde polip olduğunu ve bebeği yabancı madde olarak dışarı attıgını söylediler.ama ben naptım gittim o kahrolası polipi aldırdım :)

geçmiş olsun canım benim ya inş bu ay alırız mutlu haberi peki kaçıncı gün yaptın testi pozitf çıktğnda

Allah korusu peteğim ama kimyasala benziyo seninki öğrenmenle düşmesi bir oluyo sonraki ayda mutlaka sağlıklı gebelik oluşuyo umarım seninde öyle olur:)
inş canım hepimizin sağlıklı bebişleri olsun en kısa zamanda.bidaki aya çok iyi hazırlandım.ovulasyon testleri,preseed,sogan suyu,keçi boynuzu çok donanımlıyım.ama ozamanda tutmazsa salladım gitti.boşver diyip hiç uğraşmayacağım.

çok oldumu cnm bebiş için korunmayalı?

cnm ya bizde 2011 den beri bir dışgebelik sonnrada gelen giden yok hayırlısı olsun ama hissediyorum senin çok yakında:)
ay kız ağzından bal damlıyor.inşallah canım.ama bu 2 bucuk yıl sürecinde şunu anladım ki nezaman bebeği düşünmeyi bıraksam hamile kalıyorum. ( yarım yamalakta olsa ):):):)

o kadar geççç yanii nie öle oluo yaa bende bekliyim bari o zaman napıım :/
canım benım 3 cm kistim vardı doktor demişti bana kistten görünmüyor olabilir sana adet söktürücü yazmayacağım adet olmayı bekle olmazsan bayram dönüşü gel demişti :) o yüzden içme boşver olacağın varsa zaten olursun.ama no stres :)

ay kız ağzından bal damlıyor.inşallah canım.ama bu 2 bucuk yıl sürecinde şunu anladım ki nezaman bebeği düşünmeyi bıraksam hamile kalıyorum. ( yarım yamalakta olsa ):):):)
demek stres tetikliyo cnm o zaman kafayı bu ay boşalt:)tam sen evlendiğinde bende düşük yapıyordum vay be zaman ne kadar çabuk geçiyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…