Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım benım 3 cm kistim vardı doktor demişti bana kistten görünmüyor olabilir sana adet söktürücü yazmayacağım adet olmayı bekle olmazsan bayram dönüşü gel demişti :) o yüzden içme boşver olacağın varsa zaten olursun.ama no stres :)
beklıcem mecbur artık napıım karnma ağrı girio bi kaç saat geçio sonra göğüslerimde falan şişkinlik yok bi adet olcakmışım gibi belirtilerim oluo sonra birden kayboluo hayır özel bi kür hazırlattık adet olunca başlamam gerekio onada başlayamadım arada kaldım böle

senin belirti varmıydı tatlım aslında hatırlatmak içime sinmiyo ama okuyanlar faydalansın diye peteğim......
sadece kasıklarımda şideetli ağrı,ayağa kalktıkça gözlerimde kararma ve idrarım sapsarı idi.göğüslerimde falan bi anormallik yoktu canlar aynı küçüklükte devam :)

merhaba arkadaşlar bende geldim üç yıldır bekliyorum kimyasal gebelik geçirdim inşaallah bu ay hepimiz seviniriz

hoş bulduk canım bat 22 ağustos kasım ayında oldu canım hala bekliyorum polyanna23 sen ne kadardır istiyorsun canım ilkmi olacak inşllah

X