Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kizlar bi sppra gidiyorum
Geliyorum ohoo sayfalarca yazilmis) telefondan takip etmek zor oluo anacim Kizlar size bisey daniscam ya smdi dun dr. A gittim ve ultrasonla yumurtan var ama daha bi iki gune buyur catlar dedi. Benim dingum neredeyse hic sasMaz hep 26 gundur. E yumurtlama gunu de 26-14=12 oldgna gore 12. Gun yumurtalarn olusmasi mi lazim catlamasi mi? Catlasaydi akintim olurdu degil mi? Her ay (tarihlere hic dkkt etmemism bugne dek) seffad akintm olrdu anlardim ama bu ay sanki tik yok. Catlamicak olabilir mi? Ay paranoyak oldm cocuk isterken

cnm ben bir ay doktora gittim yumurtlama dönemi ama korka korka normalde göğüslerim şişer akıntım olur o ay hiç olmamıştı gittiğimde yumurtam 17 ve 22 mm idi yani belirtiler bazen yanıltabilir...

cnm ben bir ay doktora gittim yumurtlama dönemi ama korka korka normalde göğüslerim şişer akıntım olur o ay hiç olmamıştı gittiğimde yumurtam 17 ve 22 mm idi yani belirtiler bazen yanıltabilir...
Hep kafaya takmaktan oluo bunlar Halbuki acik sabirli olsak he mi nasilsin bugn bakalim

canım bende bu siteyle senin gibi derdime derman yada tecrübe ararken karşılaştım..bende 12 aylık evliyken hamile olduğumu öğrendim.ve aklıma gelen ilk şey kürtaj oldu. ama eşim hamileliğime çok sevinmişti ve ben onu bitürlü kürtaja ikna edemedim yada bende çok ısrarcı olamadım bilmiyorum ve sonuçta kürtaj olmadım .hamilelik sürecim gayet iyi geçti,o istemez halimden eser kalmamıştı ama doğuma 2-3 hafta kala o duygular geri geldi ve ben o duygulardan kurtulamıyorum. bebeğim 4 aylık oldu ama ben kürtaj olsaydımda anne olmasaydım diyorum hala.şimdi herkes beni topa tutacak biliyorum ama hazır değildim anneliğe,o sorumluluğa, hayatımın bu denli değişmesine...ben kendi kendine eşiyle yaşayan, onla mutlu olan bi tiptim. hayatımda kimseyi kocamı sevdiğim kadar sevmedim,sevmiyorum.şimdi hayatımıza bakıcılar,bezler,emzirmeler,mamalar vs.girdi...çevremdeki kimseyi inandıramadım işte anne olmazdı benden ve olmadı.bu daha büyük bi kötülük olmadı mı?kürtaj hem o bebek için hemde benim için daha iyi bi çözüm değilmiydi?

Sitede biri böyle yazmış.ya tamam herkesin dusuncesine saygım var ama rabbime sormadan da edemiyorum. Bunca hazır anne adayı varken böyle bi güzelliği bize değilde böyle saçma sapan insanlara nasip ediyosun.bebegi doğmuş hala kürtaj olmadığına pişman. Tövbe Yarabbim affet bizi

amin cnm affetsin bizi Allah......belliki lohusa depresyonu yaşıyor bu travma sonucu bebeklerini öldüren anneleri bile duydum psikolojik destek alması şart.....Allah hidayet versin......

Hep yemek
Yapiosun bacim) ben de keyiflerdeyimm, spor sonrasi findik fistik yemelerdeyim Aksama enerji olsun
bu saatlerde yemeğim hazır olmalı tatlım benimkinin geleceği saat belli olmuyo bazen 5 te bazen 6 da bazen 7 :))))sende spor yapta fındık fıstık yine alırsın peteğim bu arada göbeğim hala aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…