Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aynen canım banada cok derler aramıosun hıc dıe bende dedım ben kendı annemı babamıda aramıyorum aklıma gelmıo işten güçten diorum artık sormuolar
ya bende beni annem arar sürekli ben babamı kız kardeşimi aklıma geldikçe ararım... ki bizimkiler bir gün bile eşin neden beni aramadılar demez ama bunlar yeterki huzur bozsun laf soksun

oğluna etsin o zaman sitemini bana neden ediyorki ben elin kızıyım ne hakkı var beni üzmeye zaten benim mutluluğumu isteyen adam bana onu demez....ki oğlu sürekli arar sorar onları....

oğluna etsin o zaman sitemini bana neden ediyorki ben elin kızıyım ne hakkı var beni üzmeye zaten benim mutluluğumu isteyen adam bana onu demez....ki oğlu sürekli arar sorar onları....
hazmedemiyorlar cnm valla.... bizimkilerin tek evladı benimki sanki... baktım evliliğimizin ilk 6 ayı gece 11 de telefon çalıyo kayınvalidem sonra geldi 1 ay kaldı bizde kavga çıkardı benle düşük yaptığım gün çekti gitti.....oğluna bakktım anasında zerre hata bulmuyo 8 ay birbirimizi yedik ama ne kavgalar hiç toz kondurmuyor anasına en son altınlar için çektiği krediden evlat yüzü görmesin o böyle uçaklardan inmiyor ben borcunu ödüyorum demiş eşim duydu eeeeee kazık yeyince bir sendeledi veeee küstü anasına o gün bu gündür bende diyom oğluna bunu yapan kime ne yapmaz hiiiiç takmıyom ne derlerse umursamıyom kocamla kötü olmama değmez cahiller inan......

benım kayınwalıdemlede kayınpederımlede sorunum yok aslnda ya haklı olarak arasıra hal hatr sorym ıstıo ınsanlar ıste tabı arkamdan konusuluosa bılemem görümceler war bazen onlarla anlaşamıorz ama

benim kocam hiç toz kondurmaz diyor ki sıcak değilsiniz diyorum ben onlara sıcaktım hep onlar bana soğuktu bende artık sıcak olamıyorum diyor onların yapısı öle dedim benimde yapım böyle napayım onları kabulleniyorsun beni neden kabullenmiyorsun...bizimkiler düğünümde tek birşey yapmadılar bana hepsini eşim kredi çekti yaptı şuan onları ödüyorum ha bire bişeyleri çıkıyor kredi borcu kredi kartı borcu o borcu bunaldım valla ödemekten de ama kocamın gözü kör...biraz bana hak verse sorun kalmıcak ama hak vermiyor...ben onun gözünü kör edicem bu gidişle ama hayırlısı

Canim ya üzülme bizde bu konuda çok kavga ettik. Ben hep telefonum bozuk arayamiyom diye Mahnı uyduruyordum. Sonra kocam gitti en ala telefonu aldı. Başladı yine aramiyon diye dirdir etmeye.tepemin taşı attı. Aramicam lan dedim. Bidaha bana emir verirsen bu konuda terk ederim seni diye çıkıştım. Ailesinide aradım. Bidaha gelin bizi aramiyor diye kocamin basinin etini yemeyin dedim.vallahi öğun bugün çok rahatım sabır sabirda bi yere kadar.

benım kayınwalıdemlede kayınpederımlede sorunum yok aslnda ya haklı olarak arasıra hal hatr sorym ıstıo ınsanlar ıste tabı arkamdan konusuluosa bılemem görümceler war bazen onlarla anlaşamıorz ama
ayyyy birde görümce olsa saç başa girerdik ehrhalde benim ki tek çocuk....senin de işin zormuş canım ya

walla sen iyi demişsin ben arayıp diyemem öle işte üzmek istemem karşımdakini ama ben üzülüyorum bende cuma günü dedim kocaya bak bir daha ailenle ilgili kavga edersek istediğin yere gidebilirsin dedim beni sıkıştırma dedim tamam dedi ama yine aynı yine aynı benim kocada da sorun var...normalde biz başka kavga ettiğimizi hiç hatırlamıyorum eşimi de çok seviyorum bana çok da yardımcı oluyor her konuda ama o konuda kıtttt adam

ben aynı apartmandayım haftada 1 uğruyorum yüzüme bişe demiyolar ama arkamdan konuşuyolar mıdır acaba

birde o var demi tek çalışan abileri oğullarıııı...nankörler

Bende 4 gorumce var masallah.sadece en büyüğü arada bana laf sokuyor bende onu Gale almıyorum. Diğerleri sayıda hiç küsür etmiyolar. Zaten aynı kafadayiz. Tek anlasamadigimiz konu bana yenge demeyin lale deyin diyom onlar yine yenge diyorlar. Kendimi yaşlı hissediyom

aaaaa ne ayıp şeyyyy babanı ara gelsin demek ne demek

ben aynı apartmandayım haftada 1 uğruyorum yüzüme bişe demiyolar ama arkamdan konuşuyolar mıdır acaba
dur az daha zaman geçsin bakalımm belli olur biz şuan ayrıyız ama bizimki anasını babasını yanına alıcak koydu kafaya bakalım ben o zaman nasıl geçinicem

aaaaa ne ayıp şeyyyy babanı ara gelsin demek ne demek
yaaaa ben diyorum benim koca sorunlu...babamı bir kere çağırdı adam izmirden kalktı geldi düzelttik arayı ama bir daha derse hiç babaya gerek kalmadan ben gerekeni yapıcam ki suratına da dedim...sırf ailesi iin bana neler diyor

bende laf yesem hiç karşılık verememde çok şükür daha öle bi durum olmadı olmasında oturur ağlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…