Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ben calisiyorum universitede okutmanim. Ama unide tatil
Bol olunca yazlari epeyce bosum sen calismiyorsun dimi anladigim kadariyla? Yoksa bnm gibi tatilde msn
yok cnm direksiyon hocasıyım ama muhasebe işiyle uğraşıyordum ve istanbula gelince eşimin ısrarıyla ev hanımı oldum:)

yok cnm direksiyon hocasıyım ama muhasebe işiyle uğraşıyordum ve istanbula gelince eşimin ısrarıyla ev hanımı oldum:)
Su an canm brzck sikilio ama islern en yogun oldugu zamanlarda esim de bana israr etse hemen kbl edebilirm Ama bz daha yeni ev aliyoruz kredi odemesi derken cift maas sart;(

Su an canm brzck sikilio ama islern en yogun oldugu zamanlarda esim de bana israr etse hemen kbl edebilirm Ama bz daha yeni ev aliyoruz kredi odemesi derken cift maas sart;(
ben eğitim kurumlarında muhasebecilik yaptımve sürücü kurslarında o yüzdende stres çok yoğundu eşimde beni böyle stresli görmek istemiyordu işine geldi anlayacağın ist gelmek:)ama ben yavaş yavaş mızmızlanmaya başladım tmm dediği an yine iş bakacağım......

ahanda benim adet belirtilerim başladı hayırlı olsuuuuuunnnnn göğüsler şişti arada karın ağrıısı hemen olsamda bitsem ve küre başlasam

kaç gün öncesinden başlıyor senin ağrılar ?
cnm benim çok karmançorman oldu ......normalde bu göğüs şişkinliği yumurtlamada başlıyor adete 1 gün kala iniyordu karın ağrısı değilde bel ağrısı oluyordu ...iki aydır klomen kullanıyorum omu etki etti bilmiyorum ama yumurtlamada göğüslerim şişmiyo adetten 2 yada 3 gün önce şişiyor ve karın ağrısı oluyo sonrada adet tabi........

hadi ya hormon ilacı belirtileri değiştirmiş olabilir en nihayetinde...benimde normalde çatlatma iğnesi vurulduğumda bile bu kadar kasık ağrısı olmuyordu şimdi ara ara bıcak batırır çıakrır gibi ağrılarım oluyor birde rüyamda hamilelikle ilgili rüyalar gördüm allah hayır etsin inş

Amin cnm hayra yoralım inşallah kendin hamilesindir...çatlatma iğnesini bu ay mı oldun bende geçen ay oldum....

Amin cnm hayra yoralım inşallah kendin hamilesindir...çatlatma iğnesini bu ay mı oldun bende geçen ay oldum....
yok ben bu ay hiçbirşey kullanmadım geçen 2 ay da olmuştum...bu ay ara vermek istedim ki zaten öteki ay da kullanmayı düşünmüyorum eşimin değerleri kötü olduktan sonra benim ilaçları kullanmanın hiçbir faydası yok ki zate

Evliliğin ilk aylarında illa zorluklar olurmuş sende bunu yaşamışsın ama atlatmışsın şükür Allah bi daha göstermesin bi yuva kolay kurulmuyo aileler müdahele etmesin..

elti kötü ya 3 tane daha görümcem olsun ama eltim olmasın
eşim nişanlıyken demişti ki herkesin evi bacası ayrı kimseyle samimi olmak zorunda değilsin ama şirin gözükmek diye bi tabir vardır ya onu uygula yeter demişti ölede yapıyorum ezdirmem kendimi

Bende 1 tane elti var düşün o yapıp pisiriyor ben gidip yiyorum. Hahaha evimiz yakın hep gidip yiyip içip geliyoz kocamla ne zaman kavga etsek hep aramizi yaptı. Sağolsun. Ama 3.elti gelince nolacak bilemiyorum
İyisi iyi işte bende hepsini çözdüm ona göre temkinli ve samimi davranıyorum nabza göre şerbet olayı

kızzz ödüm koptum senin dilinden döküldü sandım bunlar geçmişi bilmediğim için sen kendini itiraf ediyosun sandım ödüm koptu :)))))) insanlar nasıl böle manyakça düşünebiliyo şaşıyorummmmmm

günaydın kızlar hayırlı işler bugün akşam 10 a kadar nöbet var fenalardayım iyi bir gün geçirmek dileğiyle
amin canım inşallah

günaydın kızlar..........
günaydınn canımmmm

günaydın :)

ahanda benim adet belirtilerim başladı hayırlı olsuuuuuunnnnn göğüsler şişti arada karın ağrıısı hemen olsamda bitsem ve küre başlasam
hayırlısı olsun canım ne zaman gelcek bakalım ona göre başlarsın kürlere sende

işte bende aynı durumdayım cnm kadın doğumcumla görüşmedim daha çatlatma iğnesi yapacaktık bu ay sonra düşündüm o kadar ilaç bünye boşu boşuna alıyomuş gibi geliyor artık ...defneciğim neler yapmadımki soğan suyu çörek otu kürü incir kürü maydanoz buharları sonra klomen tedavisi şimdi düşünüyorum gelecek aya tedaviye başlasın öyle yapayım diyorum ama doktor işimiz bir spermle dedi hiç belli olmaz tabi dedi işte nebilim beni en iyi sen anlarsın karmakarışık kafam.....

24 gibi olması lazım cnm bakalım bitsinde başlarım herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…