Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kız benimki babamdan çok tırsar. Hemen bişey olsa babamı arayıp solicem diyom. Çıt çıkmıyor o zaman

Kız benimki babamdan çok tırsar. Hemen bişey olsa babamı arayıp solicem diyom. Çıt çıkmıyor o zaman
benimki de uyuzluğuna arıyor ki bak ben iyiyim senin kızın babamları arayıp sormuyor ilgisiz dicekler diye...halbuki bilmiyor ki babamın şartel attı mı geri dönüşü olmaz...seninki iyimiş yaaaa benimkine desem ara gelsin der

ohhhh mis gibi iyi demiş kocannn....ama anladılar mı orası var işte
anlasalar ne ki yine yaparlar benim eşim bu konularda sawunur beni hep sinir oluolar o yüzden bi iş falan yapılacağı zamanda eşim bana yaptrmaz deli oluolar görümcem hamile bi tencere falan kaldrmaz gecen bana söledi sen alsana die eşim atladı ordan oda alamaz dedi bırak dedi banada (ne olur ne olmaz die heran bebiş gelebilir die) küçük görümcemi çağrıp ona aldrdı

bende laf yesem hiç karşılık verememde çok şükür daha öle bi durum olmadı olmasında oturur ağlarım
Vallahi ben hiç altta kalmam düğünde hiç yardım etmediler krediyle yaptık 3 yıl olucak hala borç oduyoz. Evlendikten 1 ay sonra kaynanam aradı oğlum çok erken evlendin hiç bize yardım etmedin dedi. Sok oldum. Sonra heray arayip para istediler bende ses cikmayinca iyice yüz buldular.baktim bole olmayacak kocami terk edip babamın evine gittim 1 ay gelmedim. Görsen yalvarmalar yakarmalar.sonra söz verdi bundan sonra herkesten önce ben geliyorum Ben istemeden hiçbişey yapmıyor. Çok mutluyuz şükür

elti kötü ya 3 tane daha görümcem olsun ama eltim olmasın
Bende 1 tane elti var düşün o yapıp pisiriyor ben gidip yiyorum. Hahaha evimiz yakın hep gidip yiyip içip geliyoz kocamla ne zaman kavga etsek hep aramizi yaptı. Sağolsun. Ama 3.elti gelince nolacak bilemiyorum

Bende 1 tane elti var düşün o yapıp pisiriyor ben gidip yiyorum. Hahaha evimiz yakın hep gidip yiyip içip geliyoz kocamla ne zaman kavga etsek hep aramizi yaptı. Sağolsun. Ama 3.elti gelince nolacak bilemiyorum
benimde bir tane eltim var o da iyidir sağolsun aynı senin elti gibi zamanında kahrımı çok çekti kavgalardan dolayı şükür krediyi ödedik sonra anasını anladı ve şimdi çıtı çıkmıyor bana savunacak hal bırakmadılar kendilerindede biz huzurluyuz şükür.......

Kızlar evlilik tarihim yazıyordu şimdi fark ettim de artık yazmıyor. Ayarlara baktım ordada yok artık. Neden acaba ??

seninkine maşallah diyelim o zaman benimki de beni çok düşünür yardım eder bir dediğimi iki etmez ama işin içine ailesi girdiğinde hep onlar haklı onlar ne yaparsa doğru ben yanlışş...seninki iyimiş maşallah maşallah hep böyle gider inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…