Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah canım ya biz şuan proxeed plus kullanıyoruz...keçiboynuzu özünüde kasımdan beri kullanıyoruz...bu hafta da propolise başladık umutla bekliyorumm...

bitanem benim bir oğlum var ikinci evliliğimden henüz yok bir dış gebelik o da 2.5 yıl oldu hala bişey yok mayısta bir öğrendikki morfoloji %1 ve hareketlilik%10 tabi bunu hazmedene kadar bu zaman oldu şimdi bakalım gidecez ne diyecek doktor....rabbim hayırlı şifa versin ve kucaklarımızı sağlıklı bebelerle doldursun inşallah...

Canim hiç batimi bilmiyorum.su anda bile kanamam var ne zaman biter onuda bilemiyorum. Benim sadece adımı yazsan yeterli orda görünmek bile mutlu eder beni
cnm benim ben seni görmekten çok mutlu oldum inşallah geçecek bu günler ve sağlıklı gebeliklerle sohbetimiz devam edecek.....

amin inşallah canım bizim değerler sizinkiler ile yakınmış inşallah en kısa zamanda iyi haberlerimizi veririz...benim ilk olacak allah nasip ederse...doktor aşılama ve tüp bebek de erken diyor az daha bekleyelim bakalım dedik bizde olmazsa aşılama ile uğraşmadan tüp bebek yaptırıcaz...umarım gerek kalmaz...siz takviye birşey kullanıyormusunuz eşine?

cnm internetten araştırıp gingstenli bir macun keçiboynuzu özü ve proxed plus kullandı geçen ay şimdi hiçbişey kullanmadı tatildeydik malum doktordan sonra ttakviyeleri ayarlayacağız inşallah tüp bebeğe gerek kalmaz cnm....benim yumurtalığım tek o yüzden biraz daha zor bizim için ama ALLAH büyük elbet dualarımızı kabul eder inşallah....

merhaba,

topiğiniz hayırlı olsun. benide listeye ekler misinz? Bat 23 Ağustos.
15 aylık evliyim. bu ay ilk denememiz. hayırlısı. Allah isteyen herkes nasip etsin inş.

aminnn canım inşallahhh dualarımız kabul etsin rabbim iyi sonuçlar ile sevinçlerimizi paylaşalım

merhaba,

topiğiniz hayırlı olsun. benide listeye ekler misinz? Bat 23 Ağustos.
15 aylık evliyim. bu ay ilk denememiz. hayırlısı. Allah isteyen herkes nasip etsin inş.
izmirden izmirlisin sanırım ??? bende izmirliyim ama eskişehir de yaşıyorum nickin dikkatimi çekti de :)

tmm cnm ekledim listeye desene ilk hamişimiz olacaksın inşallah topiğin önündeki bilgileri tavsiye edebilirim cnm umarım hayırlısıyla evlatlarımızı burdan duyurmak nasip olur

inş. Allahım herkese nasip etsin. aslında ben bu ay adetimin 2. gününden 12. güne kadar bal propolis arı sütü karışımı yedim aç karınla. eğer bu ay kalamaz isem eşime keçiboynuzu kürü uygulamayı düşünüyorum. 3 ay öncesi doktora gittim gebelik öncesi control amaçlı. Rahim ve yumurtlıklarım çok iyi görünüyor bir sıkıntı yok dedi. adetim de hep düzenlidir. 2 aydır folik asit de kullanıyorum. herşey yolunda gibi gözüküyor. hayırlısı artık.

Maşallah epey bilinçli başlamışsınız cnm inşallah en kısa sürede sonuç alırız hep beraber:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…