Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm ya:)aynen eltimde bir sürü göndermiş yelek ceket örgü işi tamam sadece ilk ay giyeceği hastane kıyafetleri falan eksik alınacak birde puset falan zaten eylülde araba kullanacak değiliz onuda yaza yakın alırız herhalde yatağı hazır dolap alınacak yatakta gelecek daha ohooooooo çok çalışmamız gerek çokkkkkkk:)

ben biraz yavaş ilerliyorum daha para veripte hiç bişey almadık. beşiği babamlar alcakmış hatta annem doğduktan sonramı alalım öncemi diye sordu bilemedik. onlarda benim doğum zamanı hacca gitcekler napcam bilmiyom vitamin falan başladınmı sen. bana doktorum hiç bişey vermedi hamile gibide hissetmiyorum zaten çatlaklar için napim dedim badem yağı sür dedi annen çatladıysa sende çatlarsın dedi. annemdede iki çatlak var karnında. hamileliğin benimki gibi gidiyo dedi hala hamile olduğumu anlamıyolar yer vermiyolar minibüslerde falan

yok kuzum benim çatlak zaten çoktu iyice büyüdü karnım o yüzden........bizde bişey almadık yatak kaynımdan geliyo:)sonra çocuk odası alırız erken daha......vitamin başladım demir hapına da başladım ama kabızlık için attım kenara duruyo çok rahatsızlık vericiydi......ben bile bazen karnım büyük olmazsa anlamıcam çoğunlukla bende hiçbişey hissetmiyorum.....

ilaçlarmı kabız yaptı. bu çatlaklar kalsiyum eksikliğinden oluyomuşsıpalar bizden en çok kalsiyumu çekiyolarmış. bakalım nolcek

ilaçlarmı kabız yaptı. bu çatlaklar kalsiyum eksikliğinden oluyomuşsıpalar bizden en çok kalsiyumu çekiyolarmış. bakalım nolcek
ilaçlar yaptı cnm 10 gün zor dayandım:)oğlum da çok oldu çatlak aşırı derecede o yüzden buruşuk çarşaf gibi göbişim:))))kalsiyummuymuş nedeniilginç...

ilaçlar yaptı cnm 10 gün zor dayandım:)oğlum da çok oldu çatlak aşırı derecede o yüzden buruşuk çarşaf gibi göbişim:))))kalsiyummuymuş nedeniilginç...
e ilaçlar yerine nolcak şimdi başka bişey vermedimi? kalsiyummuş yaa saraçoğlu öyle diyo. bide badem yağı sürün diyo.

e ilaçlar yerine nolcak şimdi başka bişey vermedimi? kalsiyummuş yaa saraçoğlu öyle diyo. bide badem yağı sürün diyo.
ayın 5 inde randevum o zaman ilaçların yerine bişey verecekmi soracağım zaten ben hatırlatmasam onlarıda vermeyecekti:)badem yağı sürsemde bir faydası olmaz benim artık((sen sür mutlaka :)

biliyomusun ilk oğlumda hepsi döküldü o hamilelik sayesinde tüysüz kaldım:)kollar bacaklar mis gibi olmuştu bunda nolur bilemem.....
ohh miss ben o kadar aman aman kıllı değiimde karnımdakileri sevmiyom dün doktora karnımdakileri alıp gittimdökülürse bayram ederim heralde ay bu sararma dökülme alameti olması kıs

ohh miss ben o kadar aman aman kıllı değiimde karnımdakileri sevmiyom dün doktora karnımdakileri alıp gittimdökülürse bayram ederim heralde ay bu sararma dökülme alameti olması kıs
valla cnm benim öyle olmuştu ama ada yapıyordum hep belki oda etki etmiştir diye düşünmüştüm........

valla cnm benim öyle olmuştu ama ada yapıyordum hep belki oda etki etmiştir diye düşünmüştüm........
haaa benim göbek deliğine doğru uzanan çizgi şeklinde bi bölüm var geri kalan kısımda problem yok aman oda kalsın sıpa sağlıklı doğsunda inşallah. aşerdiğin bişey var mı kıs

haaa benim göbek deliğine doğru uzanan çizgi şeklinde bi bölüm var geri kalan kısımda problem yok aman oda kalsın sıpa sağlıklı doğsunda inşallah. aşerdiğin bişey var mı kıs
inşallah cnm....aşermemi ikinci ay tek birşyle yaşadım ama hiç olmadı sonradün eşim aramış canın bişey istiyomu diye yok hayatım çok tasarruflu bir oğlun olacak aşerme duygumu yok etti diyorum:)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…