Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aynen cnm RABBİM korusun ayrıntılı ultrasonamı girdin yani?

Ayyy insallah erkencik gelmez zamaninda guselce buyuyupte gelir canim en guzel zamanlar alisveris zamani :) seyyy senin bulantin oluyomuydu kuzum
Ay canım bulantı deme bana 18 haftaya kadar hergün bulantı kusma artık serumlarla ayakta kaliyordum 5 kilo vermistim ama şimdi fazlasiyla geri almaya başladım

Kızlar bebişlerinizin iyi olmasına çok sevindim.
Ahhhh leylam ben o enfeksiyon illetinden hiç kurtulamıyorum. Başlarda çok ağır geçirdim ilaçlarla atlattim ama şimdi hep var doktor bol su iç diyor ama vcye gitmekten sıkıldım su içmekten bıktım öyle devam ediyoruz bakalım nolacak

Ay canım bulantı deme bana 18 haftaya kadar hergün bulantı kusma artık serumlarla ayakta kaliyordum 5 kilo vermistim ama şimdi fazlasiyla geri almaya başladım
ohhh ohhh misss benimde basladi ama insafli benim bebis bazen zorluyo bazen raahatlatiyo aman kilo en sonki sorun :) al al kocaman olsun bebissss :)

cnm bende şüphe ediyorum bir ay öncesine kadar 7 bardağı buluyordu içtiğim su şu bir aydır nedense içemiyorum ondanmı artık bilemicem bakalım bugün öğlen gidecem belli olur belkide evham yapıyom ama korktum nedense

patik örüyorum :)şimdiden bayağı bişey hediye geldi nereye koyacam şaşırdım dolap ve yatak almadık henüz son iki ayda hallederiz dedik böyle işte siz hazırlığa başladınızmı.?
teeee benim zıbınlarım kundaklarım duruyomuş annem onları hazırlamış yeni zıbınlar falan almış ordayken bi tane yelek ördüm. bi dünyada yelek var bana tulum falan almak kalmış nasıl temiz kullanmış saklamış anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…