Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

iyiyim cnm ya benim rutin, sinirler artık oturmuş durumda bir ara tavan yapmıştı ama:)senin neden tepede iş yerimi yoksa:)
yok canım kaynana kayınpeder... araba almak istioduk uzun zamandr onlarda istiolar eşimde destek cık beraber alalım dedi, kayınpederde yok bende para dedi ama bi yandan da dioki küçük araba alma sığmayız yani sanki ortak bi iş yapıoruz bide fikir beyan edebilio sinir oldum bizde dün küçük bi araba aldık nasıl bozuluolar bi görmen lazımmm

çok güzel yapmışsınız güle güle kullanın cnm......bizimkiler de ev alacaktık önce ortak alalım dendi sonra yan çizildi şimdi kaynanama ev bakıyorlar biz üç senedir alalım diye bir türlü cesaret edip başlayamadık şimdi herkesten para toplayıp ev bakıyo ...bizimde böyle hanım eşi emekli bu saate kadar almamış şimdi biz bakınca düşününce kendilerini ortyaya atıp kendine aldırıyor.......bencil insan benciildir işte napacaksın

walla bencil olsunlar hiç umrumda deil ben bi yığın borcun altına girdim zorlana zorlana ödeyeceğim Rabbim utandrmasın inşallah ama bu kadar sıkıntı cekerkende onların keyfine araba kullanamam hemen diolarki köye götürüp getrrsin bizi artık :O eşime dedim kesinlikle onların isteğine gitmeyecek bu araba yoksa helal etmiyorum dedim sonucta ikimzn emeğide war o parada

ay bendede yok o. adam gözümün içine bakıyo bişey istede getirim diye. ekşi ve tuzluya yatkınlık var bende tansiyonum düşüyo ondandır heralde ağzıma hala balık sürmedim öyle aman aman ette yemedim yumurtayıda menemen gibi olmazsa istemiyombu çocuk nerden besleniyo bilmiyom. doktorda sakın kilo alma dedi kilo almadan hamilelik bitermi yaaa

şekerim gördüm arabanızı kazasız belasız kullanın inşallah ne kadara aldınız kıs sıfırmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…