Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kabızlığım yok Allah a şükür ama meyve yiyip üzerine su içiyorum sanırım onun etkisi çünkü hamile kalmadan önce çok sorun yaşardım ben düzenli çıkamazdım hiç. eğer fazla yersem tıka basa dün yaptım çok pişmanım bulantı oluyo bide sıcak sıcak boğazımı yakan bi su geliyo. yarı aç kalırsam hiç bi problemim yok. ben öyle aman aman hissetmiyorum doktorum 3 haftan var daha bu zaman içinde rahat rahat hissedersin dedi...

benim 12. haftadan itibaren hissettim ama öyle hareket şeklinde değildi şimdi bariz ama tabi ikinci olduğu için erken hissediyorum.....kabızlık ilaçlar yaptı ama mide ekşimesini 1 ay çektim şükür şimdi rahatım en kötüsü aşermedim böyle karnımı gere gere bişeyler istemek iyi olurdu eşimden :)))))yazık adamda alarm kurmuş gibi hergün bişey istiyomu canın diye arıyo işin kötüsü ikincide aşersemde adama inandırıcı gelmez:))))

megabitliii biz arkadaştık dimi seninle saolasn canım sıfır deil ama sıfır gibi maşallah 30 000 e aldık borc borc borc yani

merhaba hatunlar,maşallah kilo almadan nasıl geldiniz bu aylara.ben toplamda 5 kg aldım.bebeğim de 400 gr cık. zaten ilk 3,5 ay aşerdim, hiç bir şey yemedim.şimdide yediklerime dikkat ediyorum ama yine de tosun oldum

merhaba hatunlar,maşallah kilo almadan nasıl geldiniz bu aylara.ben toplamda 5 kg aldım.bebeğim de 400 gr cık. zaten ilk 3,5 ay aşerdim, hiç bir şey yemedim.şimdide yediklerime dikkat ediyorum ama yine de tosun oldum
canım ben oldum olası tosunum zaten 78 le hamile kaldım

bende kısa boylu ve balık etli biri olduğum işin o 5 kg 10 muş gibi duruyor.şimdiden alay konusu oldum.8. ayda top gibi olursun,vasıtaya gerek yok yuvarlanarak gidersin diyorlar

selam kızlar çok yoğun bi iş dönemi geçiriyorum denetim var çalışma müdürlüğünden hiç keyfim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…