Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

huu huu gençler nabersiniz? geçmiş kandiliniz mübarek olsun coşmuşsunuz valla ikizler falan
rabbim nazarlardan saklasın. umarım isteyen herkes hamile kalır. rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

oyle canim yapmiyom fazla yavas yavas mecburi seyleri yapiyorum tutucam komsulara haber saldim varmi birileri diye :) dinleniyom surekli elimden geldigince uyuyom sen nasilsin canim ?
Canim bizde oğlumun eksiklerini hallediyoruz çoğu şeyini aldık geriye bikaç ıvır zıvır ve yatağı kaldı onlarıda halledicez inş erken doğum riskine karşı hazırlıklı olmak lazım

Ayyy insallah erkencik gelmez zamaninda guselce buyuyupte gelir canim en guzel zamanlar alisveris zamani :) seyyy senin bulantin oluyomuydu kuzum

iyi gidiyor ya allah a şükür doktordan geldim oturdum bilgisayar başınakilo alma dedi bana bebekte 300 gr olmuş çok iyi dedi kaynanayı postalamışın
he gülüm gitti şükür:))))kilo alıyomusun çok?bende bugün idrar tahlili vereyim dedim gittim sağlık ocağı yapmıyomuş yarın gidecem doktora 5 mayıstaydı normalde ama:

he gülüm gitti şükür:))))kilo alıyomusun çok?bende bugün idrar tahlili vereyim dedim gittim sağlık ocağı yapmıyomuş yarın gidecem doktora 5 mayıstaydı normalde ama:
e hadi gözün aydıniki kilo vermiştim onu aldım o kadar onunda geri geleceği belliydi zaten çok çabuk vermiştim 1 haftadamı ne aynı hızla geri geldi ne tahlili bu hayırdır?

e hadi gözün aydıniki kilo vermiştim onu aldım o kadar onunda geri geleceği belliydi zaten çok çabuk vermiştim 1 haftadamı ne aynı hızla geri geldi ne tahlili bu hayırdır?
kuzum dün bir topikte okudum paranoya mı yaptım neyse sık idrar kasık ağrısı var ara ara birde arada çok nadirde olsa idrar yaptıktan sonra hafif yanma aklıma enfeksiyon geldi o da çok tehlikeliymiş....oğlumdada kum dökmüştüm tırstım yarın gidecem bakalım inşallah anorml bişey yoktur...

ay canım çok geçmiş olsun tedbir almakta fayda var tabi bebişin nasıl

iyi MAŞALLAH hareketlerini hisediyorum ,yarın gidince ulrtasona alırsa hemen göreceğim:)
seninki napıyor keyfi yerindemi?

iyidir heralde dün uzandım elimi karnıma koydum ninni söylerken tekmelediadam akıllı ilk kez heh işte bu bizim kerata dedim doktora ense kalınlığını sordum kaybolmuş dedi burnuna baktı kısaymış burnu dedim eşimin burnuda küçüktür ona çekmiştir belki eşimin burnu estetikli gibidir ona bakıp bakım dua ederdim hep inşallah seninki gibi olur diye insanı bi telaş alıyo işte. prenatal test yapalım istersen dedi ona da durumum el vermez yapcak bişey yok. çok sağlıklıymış ben enseyi sorunc bunu söyledi işimiz her zamanki gibi Allah a dualara kalmış durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…