Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Çok teşekkür ederim tecrübesiz olduğum için yönlendirilmek iyi bişey.. Ben hiç kadın doğumcuya gitmedim bu ay geçince adet olsam da olmasam da gideyim o vakit
rica ederim cnm burada çok sıkıntı çeken arkadaşlar var bu tip mevzularda tedbirli olmak iyi olur senin açından en azından için rahat olur
tamamdır

selam kızlar
benide alın aranıza 13 aydır uğraşıyoruz geçen ay aşılama yaptık sonuç olumsuz bat 27 ağustos

ben ki canlı canlı vakum yaptırmış hatunum ondanmı korkcam peeehhh beni tedirgin eden doktorun kağıda düştüğü not

vallahi alemsin cnm benim hsgnin farklısı olmaz ama hepsi aynı yöntemle diye biliyorum....
cnm ilaç yerleştirirken fark ettim girişte bi parça var. doktor kendi yerleştirdiği zamanda fark etti septum var dedi. zaten ondan sonra hsg istedi. cnm makas gibi bi alet vardı onu yerleştirip bişeyi uzatıyorum dedi o ağrı yaptı miss gibi
orası neresiyse anladığım kadarıyla orda bişey varmı açık açık görmek istiyo oda anca kendisinin yaptığı işlemle oluyo galibabide çok ağrılı oldu doktorun söylediğine göre düşsün diye koyduğumuz ilaç kadar ağrı yapmaması lazımdı

anladım cnm İnşallah o kadar ağrın olmaz anestezili yapması konusunda bişey demedimi?

ah cnm bir bilsem üroloğa bile 3 ayda yeni gideceğiz mayısta öğrendik durumu....biz kadınlar kabullenme problemi yaşamıyoruz ama bazı erkeklerde malesef böle.......
burdan okuduklarıma göre çoğu kişi eşinden bu yönden şikayetçi biraz umursamaz davranıyo sanırım erkekler ama benimki 3-4 ay denedikten sonra doktora gidelim diye tutturdu bende biraz bekleyelim demiştim 1 yıl bekleyin diyo ya doktorlar
6 aydan sonra tutamadım artık benden önce doktora o gitti iyikide gitmiş
şimdi 2. aşılama içinde hemen olsun istiyodu ama ben biraz rahatlamak istediğim için ara vermek istiyorum oda mecbur vazgeçti

Çok teşekkür ederim tecrübesiz olduğum için yönlendirilmek iyi bişey.. Ben hiç kadın doğumcuya gitmedim bu ay geçince adet olsam da olmasam da gideyim o vakit
rica ederim cnm burada çok sıkıntı çeken arkadaşlar var bu tip mevzularda tedbirli olmak iyi olur senin açından en azından için rahat olur
tamamdır
hayırlısıyla biter inşallah hemen hsg çektirecekmisin yoksa bir sonraki adetimi bekleyeceksin....
hayırlısıyla biter inşallah hemen hsg çektirecekmisin yoksa bir sonraki adetimi bekleyeceksin....
Hgs ne demek :)

cnm Maşallah şanslısın inan eşim iyidir çok şükür hiç sıkıntımız yok ama bana herşey normalmiş gibi davrandı ilk zaman ben araştırdım buldum sonrada kabullenme problemi yaşıyor benimde yumurtalığım tek olunca benden kaynaklı diye kendini teselli ediyor anlayacağın hala bu konuda sorun yaşıyoruz aşamadık bir türlü....işte bir doktor bulduk cuma günü gideceğiz morfoloji%1 ileri hız%10 ve bunun normal olduğunu biraz düşük olduğunu söylüyor......

tamamdır

Hgs ne demek
ilaçla rahime ve tüplere jel enjekte edilip film çekiliyor o da tüp ve yumurtalıkların durumu hakkında doktora bilgi veriyor:)

anladım cnm İnşallah o kadar ağrın olmaz anestezili yapması konusunda bişey demedimi?
yok cnm demedi amaaannnn saldım çayıra mevlam kayıra. şu genetik araştırma için gittikten sonra bide doktoruma kontrole gittikten sonra yani haftaya anneme gitcem.kocişim de iyileştikten sonra beni tatile götürcektutturmuş bi uzun göl
sadece hamile kaldıktan sonra hazırlık yapmak istemiyorum o kadar bi hastane çıkışı alırım bide bez yeter diyorum sağlıkla kuçağıma alıyımdatabi buda geçer herhalde zamanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…