Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

öncelikle adet kaç günde bir oluyorsun aralığı nedir 3 ağustosta olmuşsun ya eylülün kaçında olursun tahminen tabikide olma inşallah hamiş ol
İnşallah hamiş oluruz ben 30-31 ağustos gibi olurum 28 günde filan oluyorum.
mesela kimyasal hamilelik ne demek bilmiyodum ama onu yazmışsınız

Mesela morfoloji hareketlilik bide varikoselmi ne onları ilk duydum
cnm kimyasal gebelik tutunamayan, hamile olduğunu öğrendiği kısa süre içinde düşükle sonuçlanan bir gebelik çeşidi henüz yeniyken bunu yaşayabiliyor bazı hanımlar, bu da çok sık görülmez tabi.erkeklerde belli sürede gebelik olmayınca eşlerinde sperm testi yaptırıp morfoloji(spermin yapısı kalitesi de denebilir)spermin hızı ve sayısına bakılıyor bu tip rahatsızlıklarda erkeklerde görülebiliyor...varikosel de erkekte sperm kanallarındaki tıkanıklık yapısal bozukluk bu da sperm sayısını kalitesini ve hızını azaltıyor mutlak ameliyatlık bir durum oluyo.....

ben 32 yaşındayım
tam yaşındasın cnm kısa sürede olur merak etme inşallah bu arada eğer düşünürsen doktora git bir vitamin başlar hormonların hamileliğe engelmi yada normalmi adetin 3. günü doktora git kan testiyle bunu tespit eder birde yumurtlama tarihinde yumurtalaman gerçekleşmişmi diye adetlerinin tam ortasında çağırır bunları anlatmamın nedeni bu konuda bence geç kalmamalısın...biliyorum çok erken ama keşke beni yönlendirecek birileri olsaydı diye yazıyorum:)

canlar ben kaçıyorum kendinize dikkat edin topiğimizin ilk günü bereketli oldu maşallahh :) leylacım öptüm canım senii yarın görüşürüz

Çok teşekkür ederim tecrübesiz olduğum için yönlendirilmek iyi bişey.. Ben hiç kadın doğumcuya gitmedim bu ay geçince adet olsam da olmasam da gideyim o vakit

Çok teşekkür ederim tecrübesiz olduğum için yönlendirilmek iyi bişey.. Ben hiç kadın doğumcuya gitmedim bu ay geçince adet olsam da olmasam da gideyim o vakit
rica ederim cnm burada çok sıkıntı çeken arkadaşlar var bu tip mevzularda tedbirli olmak iyi olur senin açından en azından için rahat olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…