Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yok cnm demedi amaaannnn saldım çayıra mevlam kayıra. şu genetik araştırma için gittikten sonra bide doktoruma kontrole gittikten sonra yani haftaya anneme gitcem.kocişim de iyileştikten sonra beni tatile götürcek:KK55:tutturmuş bi uzun göl :KK71:
sadece hamile kaldıktan sonra hazırlık yapmak istemiyorum o kadar bi hastane çıkışı alırım bide bez yeter diyorum sağlıkla kuçağıma alıyımda:KK47:tabi buda geçer herhalde zamanla:KK34:
geçer be canım İnşallah ...bencede tatil iyi gelir sana da git dinlen kafayı dinlendir .....

hem bedenim hem zihnim acayip yorgun da napim oturup ağlimmi? ağladım bişey değişmedi...
e o zaman hayat boş eğlen coş:KK49: benim için daha güzel planları var biliyorum:KK66:
bakış açısı cnm insan kendine acıdıkça imtihanı daha çok oluyo kanaatkar oluncaysa en azından fazla acı vermiyor.....isyan etmemek ve hiç pes etmemek baş kural ......en azından beklenen o ,ilahi güç öyle istiyor.....ve boynumuz kıldan ince .......

bakış açısı cnm insan kendine acıdıkça imtihanı daha çok oluyo kanaatkar oluncaysa en azından fazla acı vermiyor.....isyan etmemek ve hiç pes etmemek baş kural ......en azından beklenen o ,ilahi güç öyle istiyor.....ve boynumuz kıldan ince .......
aynen öyle insan yaşadıkça öğreniyo:KK14:
cnm ya bu gelen msj ları nasıl siliyoruz anlayamadım ben. sonra dolunca alıntıları göremiyoruz ya hala öyle mi acaba?

aynen öyle insan yaşadıkça öğreniyo:KK14:
cnm ya bu gelen msj ları nasıl siliyoruz anlayamadım ben. sonra dolunca alıntıları göremiyoruz ya hala öyle mi acaba?
bende bugün ona baktımda galiba artık dolmuyo yani bildirim durmuyor çünkü mesaj silme butonu ya da klasör boşaltma butonunu göremedim......

X