Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ağrını hissetmedigim için bilemiyorum tabi ama kimyasalda da ağrı oluyor
Fakat yerlesirken de ağrı oluyor şimdi hangisini yaşıyorsun bilemedim kan versen?

benim de LH 9.9 doktor yüksek dedi. pcos var dedi ancak fsh/lh orani da 1.7 yani 2.5 altında. fsh 5.86. bir de şeker ilacı verdi insülin direncin olabilir diyerek ancak tahlil yaptırdım insülin direncim yokmuş kafam karıştı. yorumlayabilecek olan var mı?

Kızlar sizce hamile miyim sabah idrarı değil adetim de 2 gün kaldı bugün kan testi vermeliyi miyim???

Eklentiler

• 578AC93C-CC57-4842-BDB7-850A7B162FD9.jpeg
    159,4 KB · Görüntüleme: 62
  • 0B686138-E7C3-498B-902F-B306FD1391BC.jpeg
    241,6 KB · Görüntüleme: 57
  • F20FACDA-379E-4908-A71D-C013F3A47623.jpeg
    194,4 KB · Görüntüleme: 55
Sacmalama burda birlıkteyiz beya yola devam saçını da tara sen kesın saçını taramıyorsun karışmış
Ahahah yok askm ya ben kendime düşkünğm görüyosun zaten saçım basım üstüm konusunda saçıma hergün şekil verirdim yani nazara mı geldim naptım bilmiyorum cmtsi gidicem valla bebişi de unuttum kız bu sürede kafam cok rahat

arkadaşlar merhaba, listede ismim yok ama hep takipteydim :)
adetime 2 gün var sabah test yaptım silik çizgi gördüm. hemen hastaneye koştum beta verdim değerim 60,70.
ocak ayında dış gebelik geçirmiştim, ameliyatla sol tüpüm alınmıştı. çok stresliyim inşallah herşey güzel olur. dua edin bana lütfen.

İnşallah sağlıkla kucağına alırsın canimmm

M Mavimiresl S sultansultan90 B Birinsann Gittim test almaya sadece artımed vardı o da dandik hep kuruma çizgisi çıkarıyor almadim
3 ay önce aynı eczanede başka test vardı
Alamadım yani
Beklicez arkadaşlar 2 haziranda saglik ocağından randevu aldım regl olmazsam kan veririm sigaram yok içkim yok fazladan 2 bardak çayım var onu açık içerim hamile olsam başka bir değişiklik olmicak zaten bekliyorz

Kiz o artimed de test yapmadan bile 2. Cizgi gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…