Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
arkadaşlar merhaba, listede ismim yok ama hep takipteydim :)
adetime 2 gün var sabah test yaptım silik çizgi gördüm. hemen hastaneye koştum beta verdim değerim 60,70.
ocak ayında dış gebelik geçirmiştim, ameliyatla sol tüpüm alınmıştı. çok stresliyim inşallah herşey güzel olur. dua edin bana lütfen.
Ya tüpünü niye aldılar ay cok sevindim kuzum

Ahahah yok askm ya ben kendime düşkünğm görüyosun zaten saçım basım üstüm konusunda saçıma hergün şekil verirdim yani nazara mı geldim naptım bilmiyorum cmtsi gidicem valla bebişi de unuttum kız bu sürede kafam cok rahat
Tamam en güzeli böyle devam et kuzum sen

M Mavimiresl @sultansultan90 B Birinsann Gittim test almaya sadece artımed vardı o da dandik hep kuruma çizgisi çıkarıyor almadim
3 ay önce aynı eczanede başka test vardı
Alamadım yani🤣
Beklicez arkadaşlar 2 haziranda saglik ocağından randevu aldım regl olmazsam kan veririm 😅 sigaram yok içkim yok fazladan 2 bardak çayım var onu açık içerim hamile olsam başka bir değişiklik olmicak zaten bekliyorz🤣🤣
Nromalde adet tarihin neydi internetten ver sipariş başka eczaneye git

Kızlar 17-18-20-22 mayısta birliktelik olmuştu. 3 gündür kasık ve bel ağrım sebebiyle doktora gittim hgc tabi negatif çıktı. Bat 4 Haziran cumartesi günü erken mi davrandım yoksa şuanda da çıkarmıydı ?

IMG_20220530_191612.jpg

Kızlar yumurtlama olmuş mu acaba ?

Canım ne diyeceğimi bilemedim cok üzüldüm gerçekten ama sen lütfen iyi ol defalarca kez deneyip sonuç alanları cok gördüm doktorunla konuştun mu ne dedi
Çarşamba görüşmemiz var canım henüz bişey demedi.. umarım dedalarca denemeyiz 😆 bende o kadar enerji yok sanırım.. belki bir kez daha deneriz

X