Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim canım hazırlıklıydım. Tekrarlarım bir süre sonra, benim için zor geçmedi son günlerdeki beklemek dışında..
Helal sana kuzuuuu vallahi çünkü okadar insan var ilkinde tutturamayanlar var oes etmedi kimse sonunda kavuştu İnshaAllah sende de öyle olucak göreceksin çok uzakta değil o günler inan bana 🤩🤩🤩 :KK74: :KK74: :KK60:

Helal sana kuzuuuu vallahi çünkü okadar insan var ilkinde tutturamayanlar var oes etmedi kimse sonunda kavuştu İnshaAllah sende de öyle olucak göreceksin çok uzakta değil o günler inan bana 🤩🤩🤩 :KK74: :KK74: :KK60:
Sağol canımmmm.. biz pes etmeyiz 💪🏻 o bebeler buraya gelecek 😆😆😆💕

Ya ne desem bilemedim, elim titredi resmen bildirimlere bakarken 😔 Hayirlisi olsun, saglikla olsun. Genelde ikinci de tutturuyorlar. Ilki deneme gibi oluyormus, ikinci de ilkine gore ayar cekiyorlar herhalde ikincide tutuyormus genellikle 🤷‍♀️ Dondurulmus embriyon var mi cnm, surec bastan mi baslayacak. Dr. ne tavsiye etti. Bir de eger tedaviye ara vereceksen calismalara hiz kesmeden devam edin. Tedavi sonrasi kendiliginden gebe kalan da cok, sen de okumussundur mutlaka. Bir de tatile gittim gebe kaldim hikayeleri cok. Insallah tatil surecinde kendiliginden olur. Nasip, kismet kuzu, elden bisey gelmiyor, uzdun beni 😔💙

Sıvı birikimi ne demek ya keseyede yakın
Yaa arada derede konusan doktordan kaçacaksın.. gördüğü şeyi yorumlamasın nedenini sonucunu söylesin söyleyecekse.. düzgün doktordan çıkınca kafanda soru işareti kalmaz.. olasılıkları ihtimalleri söyler en azından. Sen başka bir yere daha görün canımxz

Kızlar cok uzgunum ya bugün doktora kalp atışı için gittik daha duymadık duyulur daha küçük dedi doktor sonra bı tanede kese gbi ama emin olamadım ikiz mi acaba dedi üçgen bişe var ddi bide ayrı kist varmış 3cm yarın özele gitcem ya acaba ne o yai yoksa ikiz mi doktorda kesin bişe demedi su dolu bı sey gbiymis özele gtcz yarin
Benim kızda da öyleydi sonra 2. Kese kayboldu
Çok erken gitmişsin kalp atışı icin canım bu ne acele🤣 test için o kadar sallandin

Ya kızlar helppp…
Tam 4. Günü gecikmemin ama o kadar şiddetli adet ağrılarım varki heran olurum diye test yapamıyorum acile gidemiyorum. Resmen umutsuzluğa kapılmamak için yapamıyorum. Sizce ne yapmam gerek bu kadar çok ağrı eğer gebelik varsa normal mi yani aramızda hamilelik geçirenler oldu daha önce yada hamile olanlar var yardım edin . İlk defa gecikiyorum bennn hep bi gün iki gün önce yada tam gününü olurum kesinlikle hiç gecikmedim🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Şu son gunu sevmiyorum yaaa fosur fosur akıntı habire kanama başladı mı diye koşuyorum pff
Hoş hamile kalsam kimyasala alıştım gene emin olamicam ki🤣🤣

X