Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir şey sormak istiyorum. Düzenli adet görüyorum bir kaç kez doktora gittim yumurtlamanda düzenli dedi. 4 aydır çocuk istiyorum ama olmuyor. Bu ay eşimi götürecem. Ama eşimi götürmeden önce acaba tekrar ben mi gitsem? Gerçi doktor gerek görse başka tahliller isterdi, rahim filmi felan ???

Eşin için bence erken gebeliği vücudun kabul etmesi bazen sağlıklıysan bile uzun sürüyor. En azından 6.aydan sonra eşiniz baktırsın biz öyle yaptık

Acele ediyorum biliyorum ama bi sorun varsa hemen çıksın ona göre yolumuza bakalım diye düşünüyorum
Bence de en doğrusu siz gittiyseniz esinizde gitmeli yani sorun sdce kadınlardan kaynaklanmıyor hatta çocuk düşündüğün anda gideceksin bence en güzeli inşallah bir sıkıntı çıkmaz rahat rahat nasibinizi beklersiniz sitreste olmassiniz esinizde birsy yoksa bir rahim filmide çektirin 5 dkklik iş yillr sonra keşke denemek lazm

Ay inşallah canım ya inşallah öyledir tam unutuyorum kasık ağrısını falan tekrar hissettiriyo ama bende göğüs ağrısı hassasiyeti falan yok

Tebrikler CNm hamilelik var gözüküyor ya direk kan verin ya da tekrrlayin sonra kan verin
Çok teşekkür ederim. O kadar çok denedim ki kandan baktırmaya umudum kalmadı sanırım. Sabah başka markalarla yaptım 4 kez daha hepsinde silik çizgi mevcut. Bugün kan vereceğim sonucu bildiririm

Çok teşekkür ederim. O kadar çok denedim ki kandan baktırmaya umudum kalmadı sanırım. Sabah başka markalarla yaptım 4 kez daha hepsinde silik çizgi mevcut. Bugün kan vereceğim sonucu bildiririm
Ooo o zaman Allah'ın izniyle tamamdır bu iş gozunuzaydin tamam hadi bakalım bismillah güzel haberlerle insaallahhh aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…