Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anaa dün benim sağ bacağıma kramp girdi durduk yere ve hayatımda ilk defa kramp girdi ne olduğunu anlamadım kramp bu dediler gebelik belirtisi deme inanırım
yok benim kramp degil cok hafif agriyip gecti bi kac kez vücudumu cok dinlememeye çalışıyorum

Kız o öğle vardı bende bıçak saplandı gibi üşüttük mü acaba kız ay beynim erör verdi sakın He gebelik testi yapmıyoruz tamam mı şahsen ben yapmıcam
Yok ben 2 Haziranda yapicam valla cok sicak bi hava da üşütmem mümkün degil bildigin rahmim hafif hafif ağrıyor

Yok ben 2 Haziranda yapicam valla cok sicak bi hava da üşütmem mümkün degil bildigin rahmim hafif hafif ağrıyor
2 hazıran da geçmiş oluyor benım bat cunku 1 Haziran benım biz de cam açmışlardı gaz oldu hoş hamıleleık belirtisinde gaz da vae ay bilmıyorum daha yapmadım ben pvulasyonu kalkıp yapsammı

2 hazıran da geçmiş oluyor benım bat cunku 1 Haziran benım biz de cam açmışlardı gaz oldu hoş hamıleleık belirtisinde gaz da vae ay bilmıyorum daha yapmadım ben pvulasyonu kalkıp yapsammı
Sende yap kız benim göğüs uçları çok fena durumda dokunulmuyor çok acıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…