Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bilmıyorum ama iğne baya etkılemiş senı kuzu ua üşütmemeye çalış da sen dikkat et dur bakalım devam edicek mi acaba bu belirtiler

Ay bilmıyorum ama iğne baya etkılemiş senı kuzu ua üşütmemeye çalış da sen dikkat et dur bakalım devam edicek mi acaba bu belirtiler
Doktor yerleşmeden kaynaklıda olabilir dedi. 1 haftadır evden de dışarı çıkmıyorum üşütecek hiçbir durumumda yok aslında ama tabi herşey de olabilir. İğneden sonra çok sancım olmadı aslında ara ara minik minik vuruyordu şimdi yine baş ağrımdan duramıyorum yani. Takip ediyorum şimdi kendimi bakalım kaç gün sürecek kuzu

Gözle görülür bi çizgi mi çıktı yoksa çok çok silik bi çizgi mi canım? Ben de aynı dertten muzdarip olmuştum çizgisi 5.dk da çıktı gözle görülür ama soluk bi çizgiydi çok sevindim var diye kan verdim negatif çıktı. Predictor çok hassas bi test bazen yanıltabiliyor. Sen ne olur ne olmaz yarın tekrar dene eğer bugunden daha koyu çıkarsa ümitlenebilirsin. Kaset testte de ilk idrar olmadığı için çıkmamıştır belki de. İnşaAllah güzel haberler alırsın canım

Hadi bakalım ins güzel haberlerini alırız bende adet olursam 2 ci iğne olmaya gidicem bakalım

Cok tesekkur ederim cevabın icin Diger cizgiden daha soluk ama baya belli net bi çizgi

evet 6 da olmam lazım. Böyle birşey olamaz ama ya ben hayatımda böyle ağrı tiksinme görmedim ki dirayetliyimdir ağrılara ama neden oluyor tam anlayamıyorum da
Benimde bu ay sadece cicikler cok agriyo aciyo cok hassas yumurtlama bile gormedim doğru düzgün normalde ayda 2 sefer yumurtlama goren biriyim. Bi belirtim yok regl gününü saymazsak 9 gün kaldi hsg cektirdim bide troit ilacına basladim sanirim o biraz duzenimi bozcak

Atarmisin testleri kuzum

evet 6 da olmam lazım. Böyle birşey olamaz ama ya ben hayatımda böyle ağrı tiksinme görmedim ki dirayetliyimdir ağrılara ama neden oluyor tam anlayamıyorum da
Bendensin canım 3. Çatlatma iğnem iğnenin 10. Gününden sonra inanılmaz bel agrısı resmen aglattı sırtıma cıkan agrılar ama ole böyle değil gerçekten bende dirayetliyimdir ama cok kötü agrılar çektim suan 5. Günümdeyim suanlık tabi bişeyim yok bakalım umarım bidaha çekmem

Canımmm hiç hamiş gibi hissetmiyorum, ağrı sızı yok.. ama karnım 7 aylık gibi şişti patlicak
Bu da gol değil bence.. senin çalışmalar sessiz ve derinden ilerliyor değil mi
Daha zamanı var, gümbür gümbür hissettirecekler kendilerini sen duuuur ilaçlardan dolayı o şişkinlik kuzum. Kaç gün kaldı teste?
Valla pek çalışma falan düşünecek hal kalmadı bende. Daha çok bitkisel hayattayım. Bunları aşabilirsek belki o zaman

Soyledigin seylerin bircogunu buradan ogrenip kullandim cnm ama 1 ay birini denedim, diger ay oburunu. Surekli yapmadim malesef. Bir de baska hastaliklar cikti antibiyotik ve kortizon kullanimimiz cok oldu bu surecte. Olumsuz tecrubeleri okudukca insan korkuyor, cesaret edemiyor. Masallah az yumurta olsa da kaliteliymis ki 2 tane transfer edilmis. Ihtiyacimiz 1 tane kaliteli yumurta zaten onlarcasina gerek yok. Benim 2013 dogumlu bir evladim var. Kardes icin kollari sivadik ama biraz gec kaldik. Yaz doneminde tup deneyecegiz insallah. Mutlu haberini dort gozle bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…