Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 40EB2E27-C0CC-494E-B28D-57D20468CEC4.jpeg
    40EB2E27-C0CC-494E-B28D-57D20468CEC4.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 62
Anaa dün benim sağ bacağıma kramp girdi durduk yere ve hayatımda ilk defa kramp girdi ne olduğunu anlamadım kramp bu dediler😂😂 gebelik belirtisi deme inanırım
😂😂😂😂😂 yok benim kramp degil cok hafif agriyip gecti bi kac kez 😂 vücudumu cok dinlememeye çalışıyorum 🥴

Kız o öğle vardı bende bıçak saplandı gibi üşüttük mü acaba kız ay 😂 beynim erör verdi sakın He gebelik testi yapmıyoruz tamam mı şahsen ben yapmıcam
Yok ben 2 Haziranda yapicam 😂 valla cok sicak bi hava da üşütmem mümkün degil bildigin rahmim hafif hafif ağrıyor 😂

Yok ben 2 Haziranda yapicam 😂 valla cok sicak bi hava da üşütmem mümkün degil bildigin rahmim hafif hafif ağrıyor 😂
2 hazıran da geçmiş oluyor benım bat cunku 1 Haziran benım biz de cam açmışlardı gaz oldu hoş hamıleleık belirtisinde gaz da vae 😂 ay bilmıyorum daha yapmadım ben pvulasyonu kalkıp yapsammı

2 hazıran da geçmiş oluyor benım bat cunku 1 Haziran benım biz de cam açmışlardı gaz oldu hoş hamıleleık belirtisinde gaz da vae 😂 ay bilmıyorum daha yapmadım ben pvulasyonu kalkıp yapsammı
Sende yap kız 😂 benim göğüs uçları çok fena durumda dokunulmuyor çok acıyor

X