Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G Gzmyts53 kuzu böyle çıktı diğer 2 güne göre az çıktı bende bişi yoktur kafam da oturdu adet olmayı beklıcem 27 ci gündeyim haftasonu olurum ben

Eklentiler

• 24C968D8-C710-4A68-92B1-6E170B0B2D8E.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 51
Kız o öğle vardı bende bıçak saplandı gibi üşüttük mü acaba kız ay beynim erör verdi sakın He gebelik testi yapmıyoruz tamam mı şahsen ben yapmıcam
Ya kızlar birşey sorucam ben pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum. Birkaç gündür sol yumurtalığımda kasığımda ara ara ağrı yapıyor bel sırt ağrım çok bacağıma kadar vuruyor ve dünden beri kahve bile içemiyorum ara arada burun kanamam oluyor ben kendimi bildim bileli hiç burnum kanamaz. Yerleşme sancısı gibi vuruyor ağrıda kasıklarıma. Adete de 10 gün falan var ne bunlar böyle anlamadım valla bilen varmı?

Selam kızlar merhaba bu konuda predictorle ilgili yazıları gördüm sormak istedim adetime 2-3 gün kaldı dün 2 tane bu sabah 1 tane predictor yaptım hepsi pozitif ama sonra kanda negatif cıkan cok kisi duydum kaset test aldım ama ilk idrarla yapamadım tabii o negatif hangisi dogru predictorle hamile oldugunu ögrenen varmı iyice güvenim gitti 3 test yanlıs olurmu acaba

Bat 6 sımı ayin benimde 10 gün var bata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…