Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benimde rezerv düşüklüğüm vardı. Biestron ve impryl verdi doktorum 2 ay kullandım. Bu omega3 koenzim q10 d vitaminini ben kendim arastırarak buldum aldım. Kullanmanı tavsiye ederim. Biestron ve impryl doktorun yazarsa al. Ama diğerlerini almalısın diye düşünüyorum. Zararı olmaz cok faydasını görürsün. Arı sütü polen propolis al sabahları ye. Ben çörekotu tozu bal ve tarçını her sabah hepsinden bir çay kaşığı olacak şekilde taze taze yapıp yedim. 4 yumurtam cıktı. Bizim için cok iyi bir rakamdı. 2 tanesini transfer ettiler inşallah ikiside tutunur ama 1 tane tutunma olasılığı fazla dendi. Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar alllahım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Ayrıca hergün yürüyüş yap ve strese girme tüp bebek yaptırırsın bak biz yaptık gayet 15 günlük bir süreç.

Yaa inşallah beklediğimiz haberi alırız 4 gün sonra

İnşallahhhh yarın hemen kan baktıracağım tekrar

Yok kuzum bugün transferin 5.günü.. dışarıda büyümeyle bebişlerin 10.günü erken daha yaa.. tüp bebekte kimyasal olma ihtimali bana çok fazla gibi geliyor
Aklına kötüyü getirme canım. İnşallah ikisi de annesine sıkıca tutunacak. Baştan beri diyorum seneye ikiz annesi olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…