Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adet oldum malesef

Orası öyle tabi ki ama tek artık herkesin dilinde bebek lafı tek başıma uğraşmaktan çok yoruldum. Hayata devam etmeye edecez ama bir süre kimseyle görüşmeyeceğim eşime bile hiç bir şey anlatmayacağım.
Amh, Fsh estradiol kaçtı? Özel bi Dr a gidiyorsun di mi?
Evet canım özele gidiyorum amh değerim Kasım ayında 1.01 di fsh 7.33 estradiol 26

En güzeli gezin tozun bosverin takmayın kafaya valla

Önceki adetin 28. Günündeyim.Yarin adet günüm. 2 gündür adet olacak gibi karnımda hareketlenmeler var Bugün idrar test yapsam çıkar mı acaba.. bide erken gebelik testi mi yOkşa geciken adetlerde yapılan testler mi

Aminn CNm pco eğer adet oluor ve yumrtluorsan korkulck bişey deil millet ilk aydan kalıyor eğer sorun yoksa tamamen nasip meselesi Rabbim ol diyecekki olck bn normalde 7 senedir istiyorum iki kayiptn sonra üç yıl ara vermiştim smdi tekrr cesaret ettm 3 aydır denioruz inşallah Rabbim herkese versin sağlıkla

Evet CNm büyük ihtimal çıkar iki hamileliğimde de adetmden iki gün önce öğrenmiştim

Resmen beni anlattın

Sorun olmaz CNm iki hamilelk gecirdim bnm kan hep 3 katı artar muhtemelen sennkide öle birseydir

gayet normal hiç merak etme :) 2 günde ortalama 2-3 kat artmış

Merhaba arkadaşlar ben bu sayfayı fazla öğrenemedim Mayıs ayında gebelik planlayanlara etiketlendim iki gün önce azıcık lekelenme oldu test yaptım idrarda negatif çıktı 22 Mayıs'ta ay başı olmam lazım acaba hamile miyim bilemiyorum

Bugün sanki adet olacakmış gibiydim erken gebelik testi aldım kendimde bi islaklik hissettim pencereye silince açık pembe birşey geldi o an testi yaptim negatif.. 2 saat oldu camasirimda birşey yok.. Hamile değilim galiba adet mi olacagim

Amin canım inşallah ben totemin başlangıcını yaptım arkamdan @Venev ve sen gelin inşallah
O zaman totem sırası bize geçti, biz senin peşinden gelelim

Amin canım. İlaçlarla falan hep yumurtlama oldu hiç tedaviye başlamadan da ovulasyon ile yumurtlamayı görmüştüm bir kez. Yani oluyor yumurtlama ama dediğin gbi zamanı değil daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…