Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese günaydın. Daha önce gebelik geçiren arkadaşlara bir sorum olacak. Ben cuma akşamı kan vermiştim değerim 130 çıkmıştı. Tekrar için Çarşamba sabah kan verdim. Arada 4.5 gün var değerim 1200 çıkmış. Normalde 700 civarı olması gerekiyordu. Bu durum sorun teşkil eder mi?

Günaydın canim,bence çok iyi artım,rabbim saglikli büyütsün

Günaydın tatlım niye sorun olsun? Güzelce tutunmuş işte anneciğine

Ayyy niye etsin yaa ilk başta iki katı artıp sonra uçuyor o değer Maşallaaah teyzesinin kuzusuna

En iyisini yaparsın, enişte yapar her şeyi ya kıyamaz sana ay hadi yarın olsun alsın annesi şu minnakları artık

Kız ne sabırlısın sen öyle maşallah ❤☺ iki gün daha olmazsan test yap canım inşallah bebiş vardır

Yaa benim kesin yumurtalık kistim falan vardı patladı çok fena ağrım var alt kemiğim de özellikle sol alt kemiğim de batma var

Kızlar ya benim catlatma iğnesinden sonraki 13. günüm. Mide bulantısı yaşıyorum nadiren ara ara kısa süreli. Hala iğne etkisi mi geçen ay olmadı hiç ama psikolojik mi yoksa

Aaa aşkolsun annesi mis gibi büyüyor minnak en az 2 katı, bazen 3-4 katı artış da olabilir. Sağlıkla ilerlesin maşallah diyelim

Canım ne kadardır deniyordun? Dr a göre sıkıntı neydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…