Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ben aşırı sabırsızım sürekli kafamda dönüyo var mı yok mu diye Umarım cabuk alışır yoksa huni takıp gezebilirim

Seni çok iyi anlıyorum. Başka bir şeylerle meşgul olmaya çalış. Ben sınavıma az kaldığı ders çalışmaya adadım kendimi. Unutuyorum sonra birden vajinal akıntı yaşıyorum regl oldum diyorum yok. Sonra yine devam çalışmaya değilse günler geçmez. Verecek olan Allah zamanını iyi bilir

Yaa kesinlikle öyle vermezse de Rabbimin vardır bir bildiği ❤ Öyle yapıyorum bende canım örgü örüyorum ev işi falan zaman geçiyo ağrım olmasa hatırlamıycam bi ağrı geliyo akıntı heh diyorum oldum ama yok sonra bi daha geri işe konsantre olamıyorum ki aklım orda kalıyo

Evet öyle öğreninceye kadar sancılı bi süreç inkar etmemek gerek inşallah güzel haberlerini verirsin

İşte aslında kızımda da ben evlendikten 3.5 sene sonra hamilelik düşündüm ondan ilk aydan hamile kaldım belki evlendiğim zaman hemen istesem diyecektim ki 3.5 sene çocuğum olmadı
Kısmet işte. Hayırlısı olsun hepimiz için
Bu ilaçlar gerçekten kilo aldırıyor

Bu ay ben de yaşadım bu durumu. Pms dönemine de henüz girmemiştim. Yumurtlamadan sonra 8. Gün aşırı gergin ve duygusaldım. Sebepsiz kriz geçirebilirdim yani. Pms de hafif sinir durumları oluyor ama bu aşırı bir histi yine de 6 aydır her belirtiyi yaşadığım içim artık hiç bişeyi belirti sayamıyorum.

Evet canım regl günüm gelmeden ara sıra rahim bölgesi ağrıdı.çoğunlukla gaz sancısı ve bağırsaklarıma ağırlar girdi. Ama bat çoktan geçti adet olacakmış gibi ağrı yok
Canim benim de adetten iki gün önceden beri siddetli kasık ağrım var ama başka bir şeyim yok regl gunumu geceli ikinci gün bugün de olmazsam eğer bakalım adet mi değil mi ayırt edilemiyor

Bence de kesinlikle bende böyle düşünüyorum birçok arkadasimin gebeliklri yok ve gerçekten çok güzel hayatları var hani çocukları mi olmuyor yoksa kendileri mi istemiyor inan bilmiyorum çünkü hiç o konu açılacağı bir ortam oluşmuyor onlarla konuşurken onlar hep kamp yaptıkları yerleri anlatıyorlar aldıkları çantaları anlatıyorlar yaptıkları sporlari anlatıyorlar gayette bakımlilar giyimleri olsun saçları olsun ve kimseye üzgün düşkün ifadesi vermiyorlar ama aynı zamanda bebekleri olmayan arkadaşım da var ve o sürekli insanlara anlattı tedavi sürecini felan ve insanlara o fırsatı verdi şimdi herkes soruyor ne oldu neden yok yani ve arkadaşım hayata küstü misafir olarak gidiyoruz ama hiç yanımıza gelmiyor bile onu da anlıyorum kolay bir şey kesinlikle değil ama beence ilk arkadasliklarimin yaşam tarzı daha doğru geliyor bana

Hayırlı olsun hamileliğin sağlıkla ilerlesin. Benim kanaatim herhangi bir sorunun yoksa en az 1 hafta daha beklemen

Canim benim de adetten iki gün önceden beri siddetli kasık ağrım var ama başka bir şeyim yok regl gunumu geceli ikinci gün bugün de olmazsam eğer bakalım adet mi değil mi ayırt edilemiyor
Kesinlikle öyle belirtiler çok aynı biraz daha bekleyelim bu ağrılar kişiden kişiye göre değişiyor.her ay menstural dönemde rahim kasılıp kanı attığı için vücut gebelik olunşunca aynı önceki otomatik döngüsüne devam etmeye çalışıyor bunu bir doktorun videosunda izledim.Kasık ağrıları bir çok sebebi olabilir normal bence gebelik varsa eğer. İnşallah gebelik durumu söz konusudur

Aynen öyle kesinlikle farklılığını hissetmişnizdir bende de öyle oldu. inşallah güzel haberlerinizi duyarız

Benimde aynı gündü sanırım ve dün geceydi nasıl bir şeydi bilemiyorum aşırı bir sinirdi yani normalde böyle 2 3 gün kala en fazla olurdu o kadar erken hiç olmamıştı

Estağfurullah canım çok geçmiş olsunnnn...
Ay hadi İnshaAllah bebistir kuzmmm şimdi nasılsın iyi misin
Bebek değil abla hormon değerlerim yüksek olduğu için doktorum yumurta tembelliği var dedi doğum kontrol hapı verdi önümüzdeki aya tedaviye başlayacağız yaşım 22 yaşadıklarımdan ötürü stresten yumurtalıklarımda tembellik oluşmuş bu ay elendim malesef 6 aydır ölü doğum yapmama rağmen göğsümden süt geliyor napcağımı şaşırmış durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…