Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende çikolata kisti var 2 kez ameliyat oldum yumurtalıklar zarar gördü falan uzun hikaye

Hissetmişiz demek ki canım benim 😔 ben artık o kadar kendi kabuğuma çekildim ki hiç kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum. Bu konuları bi tek aynı şeyi yaşayanlarla konuşabiliyoruz. İnan ki eşim bile beni anlamıyor bana abartıyorsun diyor. Az önce kötü oldum ağladım ağladığımı duyunca benimle tartıştı bu hep böyle mi olacak diye 😪😔
Amh, Fsh estradiol kaçtı? Özel bi Dr a gidiyorsun di mi?

Amin canım inşallah 🤲 ben totemin başlangıcını yaptım arkamdan Venev Venev ve sen gelin inşallah
Sen içini ferah tut güzel düşün nasip olmayanlar geride kaldı olamamasında senin için ya da onlar için bir hayır vardır böyle düşün. Sağlıklı sihhatli güzel bir evlat gelecek inşallah dünyaya sal evrene tüm güzel dilekleri. Duan kabul olsun inşallah canım R Random3 le peşinden gelelim

Telefonumda 2 senedir tuttuğum düzen regl takvimim var. Şunu fark ettim bir ay 31-33 sonra regl geldiyse diğer 28-26 günde gelmiş. 1 yılda 5 kere filan 30lu günleri görmüşüm. Yumurtlama döngüsünü dengeleniyor gibi geldi. Bu durumu yaşayan var mı? 😊🌸

Seni diğer topiklerden hatırlıyorum, gözün aydın çok mutlu oldum adına🤲
Ne kadardır deniyordun?

Yumurtlama adete yakın olunca adette gecikiyor muydu sende?
Canım çok teşekkür ederim darısı sizlere inşallah 🤲 Ben Aralık ayında kürtaj oldum. Şubatta kimyasal gebelik geçirdim. Eylül ayından bu yana istiyoruz. Yumurtlama takibi yapmadığım için dediğini bilemiyorum ama ben erken yumurtluyorum sanırım. Çünkü adete 5 gün kala kaset testte öğrendim ve değerim 130 idi.

Aynı durum bende de var gecikmenin 5. gündeyim. Akıntı çok arttı. Hatta regl sanıyorum test için biraz daha bekleyeceğim 😊
Dün bende regl olmuşum gibi akıntı vardı ve kasık ağrım vardı heralde regl oldum dedim ama beyaz akıntıydı. Göğüslerim de çok hassas ama bunlar adet belirtisi de olduğu için bilemiyorum

Kızlar reglime 5 gün var kanda belli olur mu? Bakmak da istemiyorum ama 2 gün sonra eşim şehir dışına çıkacak öğrenmek istiyorum
Biraz erken olabilir canım döllenmeden 15 gün sonra anca kana geçermiş gibi tabi ki kişiden kişiye değişir. Bir de Yumurtlama zamanına bağlı. 🌸

Canım çok teşekkür ederim darısı sizlere inşallah 🤲 Ben Aralık ayında kürtaj oldum. Şubatta kimyasal gebelik geçirdim. Eylül ayından bu yana istiyoruz. Yumurtlama takibi yapmadığım için dediğini bilemiyorum ama ben erken yumurtluyorum sanırım. Çünkü adete 5 gün kala kaset testte öğrendim ve değerim 130 idi.
Belirtilriniz nelerdi peki

Dün bende regl olmuşum gibi akıntı vardı ve kasık ağrım vardı heralde regl oldum dedim ama beyaz akıntıydı. Göğüslerim de çok hassas ama bunlar adet belirtisi de olduğu için bilemiyorum
Anladım. Ben de aynı durum regl belirtisi olabilir diye heveslenmek istemiyorum geçen ay aceleci davrandım test için ama bu sefer bekleyeceğim 😃

X