Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl iyi hissedeceksin onu yap canım kafanı dağıt biraz

Bende bugün akıntı çoğaldı kızlar sizde durumlar nasıl sürekli akıntı var ya H Hello Kity olmadın demi kiz
Olmadim ama bugün doktora gittim canım. Hiç bir sıkıntım yok çok şükür. Ama gebelik de yok. Tarlusal verdi. Adetin 3. Günü gidip hormon testi yaptıracağım

Maşallah canım ne güzel
Hayırlısıyla inşallah hamile kalacağız Cumanın hürmetine isteyen hepimize bu ay nasip etsin Rabbim

A ad000 Kızlar bence kabugunuza çekilmek yerine mümkünse daha çok dağıtın. Yapmadığınız şeyleri yapın
Çıkıp gezemiyorsaniz evde bir şeyler yapın mesela yeni yemek tarifleri deneyin, spor yapın, oturun resim çizin. Ben de kabuguma çekilmiştim ama çözüm bu değil kendimizle başbasa kalınca daha çok düşünüyoruz bu da üreme sistemimizi bile etkiliyor maalesef

Ben o moddayım zaten canım kitap okumaya daldım kalın kalın romanlara dalıp saatlerce okuyorum. Tayin olucaz yeni ev düzecem dekorasyon için araştırma yapıyorum burdan götüreceğim eşyalrı hazırlıyorum yavaş yavaş. Oyalıyorum kendimi öyle

Veziir A ad000 güzel hanımlar
Bana da pco teşhisi 17 yaşında konuldu. Bana doktorlar tedavisiz hamile kalamazsin dediler
Ama kızım ilk aydan oldu
Ben şekeri ve her türlü unu kesmiştim beslenmemden. Bunun etkisi olduğunu düşünüyorum. Mümkünse yürüyüş ve ya başka bir spor ekleyin
Ve çok zor ama kafanızdan atmaya cabalayin

Eşler cinselligi görev olunca yapmak istemezler. Onlara bunu hissettirmemeye çalışın derim

İnşallah canım aslında sabırlı değilim ama doktorların dediği gibi en az 5 gün beklemek gerekiyormuş. Üzülmemek için. İnşallah güzel haberi yazarım
Amin canım inşallah ❤❤ sinir kat sayıların nasıl bende hastalandım sanıyorum bakıyorum bişey yok ama tabi 23 ünde olcam zaman var daha aşırı sinirliyim bu kadar olmazdım ufak bir sinir krizinden sonra hastalanırdım kesin ama şuana kadar bişeyim yok 2 kez sinir krizi geçirdim çok gerginim ya

Süper yapıyorsun
İnşallah vakti geldiğinde kavusacaksiniz hiç şüphen uzgunlugun olmasın
Bu günlerin tadını cikart gerçekten çocuk güzel ama zor da...

Şanslısın canım ben pko olup çabuk hamile olan çok duydum çevremde de çok var bana naz yapıyor yürüyüş için uygun bir yerde değilim canım evden çıkamıyorum. Beslenmeme bende dikkat ediyorum İlaç kullanmadığım aylarda kilo veriyorum ilaç kullanınca verdiğim kilo geri geliyor malesef.

Ay hiç kusura bakmasın iki günde bir olunca sürekli bende istemiyorum zaten. Libidosu yüksek olan benim ilişkimizde ama nereye kadar anacım. İnan ki şu son 3 aydır içimden gelmiyor

İşten dolayı gezme tozma fırsatı da olmuyor ki 12 saat çalışıp sadece hafta içi bi gün izni var valla ne olacaksa olsun artık ne yapayım ki.
Doğru diyorsun canım bizde ole yogunuz ama haftasonu tatil en azından eşim cmtside calısıyor bizimde pazarımız var işte bende cmtsi calısmıyorum bende smdi doktora geldim bakalım yumuşlar ne durumda

Seni o kadar çok iyi anlıyorum ki regl öncesi hep sinirlerim zaten diye belirti olarak düşünmedim. Ama bu ay şöyle bi gariplik var nerdeyse hiç tahammülüm yok sinirlendiğimde farklı günlerde ensemden tepeme ağrılar hissetim

kızlar merhaba yarın doktor kontrolüm var salı günü kendim hamilelik test yaptım pozitif çıktı. doktor yarın vajinal muayene mi yapar yoksa karnımda ultarsonla mı bakar. adetim 4 gün geçti sanırım 3 haftalık falan

Kırmızılar gördüm canım beni de eleyebilirsin

Ayyy bu ne şiddet bu ne celal bari ben hastalansam da rahatlasam sen dur hastalanma bebiş gelsin❤❤ bütün bir gebelik bu sinirimle geçmez benim ama olcam gibi ya ayy olsam artık olmadıkça test yapasım geliyo onuda artık alamıyorum

Karından çıkmaz henüz vajinal bakar değer 1500 üstündeyse eğer keseyi görebilir. Biraz daha bekleyebilirsin herhangi bir aksilik yoksa eğer

Karından çıkmaz henüz vajinal bakar değer 1500 üstündeyse eğer keseyi görebilir. Biraz daha bekleyebilirsin herhangi bir aksilik yoksa eğer
şuan bir sorun yok hafif kasık ağrım var normal sanırım oda herkste oluyormuş. ne kadar beklenmesi gerekir peki ? doktorum bana adetin 1 hafta geçerse gel demişti ama ben daha fazla dayanamıycam cmt günü giderim adetin 5.günü zaten

İnşallah olmazsın.Bebek vardır belki de Az daha sabır bekle. Ben geçen ay o kadar üstüne düştüm ki erken gebelik testi filan kan verdim filan daha bat gelmeden sonra olumsuz olunca tabi ki üzüldüm. Bu sefer bekleyeceğim dedim.
Zaten ikimizde pozitif çıkarsa belli bi zamandan sonra vücut hamileliğe alışır sinirlerimiz azalır diye düşünüyorum

Yaa ben aşırı sabırsızım sürekli kafamda dönüyo var mı yok mu diye Umarım cabuk alışır yoksa huni takıp gezebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…