Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ya bu marka hep böyle,duygularimla oynamakta üstüne yokbende yarın bi daha ölçüm yapicam kopsun artık dananin kuyrugu

Yaz temizliği mi yoksa? Amaaan sal gitsin be kuzum, iş güç bitmez. Sen anının tadını çıkarmaya bak
Aman yok evi saldım zaten teslim etmem gereken işler var elimde, para çok lazım artık yarın ne kadar olursa.. ilk günler pek bilgisayar başına geçemem heralde.. evde de yaratıklar çıktıp tesgahta halay çekmeden elimi sürmem.. baba kısmı ne yaparsa o

Kızlar röntgen sormuştum niye cevap atan olmadı ya gebelik varsa röntgenr girdim kızımın yanında bişe olurmu ki ya
Canım girmemek daha iyi tabi ki ama adetin başında yumurtlamaya kadarki zamndaysa Allahin izniyle sorun olmaz diye biliyorum

Bende öyle düşünüyorum canım. Ben kendimi bildim bileli çocukları çok severim hatta bu hayatta ki en büyük hayalim anne olmaktı neredeyse çocuk yapmak için evlendim bile diyebilirim. İçimden hep derdim ki inşallah bu benim sınavım olmaz ama oldu maalesef.
Canım silemiyorum artık sorun da burda doktorlar 1 yıldır tüp bebek yaptırmaktan başka bir çaren yok zamanın kalmıyor artık diyor ama maalesef hem maddi açıdan hemde psikolojik açıdan başlayamıyorum. Eşim de istemiyor oda çok yordu beni bebek için hiç bir çaba göstermiyor hala düzenli ilişki bile olmuyor hep benim zorumla neredeyse. İnan o kadar yoruldum ki kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim.

Canım sorun ne Dr tüp diyor?

CNm smdi baktimda 2.5 yılda hiç hamile kalamamissin rahim filmi çektirdin inşallah birde bendede pco vr Dr bir sene dedi olmassa asilama olmassa tüp bebek onerior
Evet canım evliliğin 1. Yılı bittikten sonra rahim filmi çektirdim sorun çıkmadı çok şükür. Bana da öyle diyorlar canım ilk aşılamayı geçen ay yaptım malesef olmadı önümüzdeki ay tekrar aşılama yapıcaz nasip ya. Rabbim aratmasın kimseye Pko benim kabusum oldu inşallah kimsenin olmaz başka. sende hemencecik kavuşursun inşallah bebeğine.ne zamandır deniyorsunuz

Ya sen ben misin bende kendimi bildim bileli reglim düzensizdi bir ay olup 4 ay olmazdım genç kızlık zamanlarımda. Pko olduğumu lise dönemimde öğrendim. O zamandan beri hep nerde bi çocuk görsem dalar giderdim ya benim olmazsa naparım diye. Tanımadığım çocukları izlemeye dalıp sonunda kendimi ağlarken bulduğum çok olurdu hissetmişiz heralde

Canım sorun ne Dr tüp diyor?
Canım bende çikolata kisti var 2 kez ameliyat oldum yumurtalıklar zarar gördü falan uzun hikaye
Hissetmişiz demek ki canım benim ben artık o kadar kendi kabuğuma çekildim ki hiç kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum. Bu konuları bi tek aynı şeyi yaşayanlarla konuşabiliyoruz. İnan ki eşim bile beni anlamıyor bana abartıyorsun diyor. Az önce kötü oldum ağladım ağladığımı duyunca benimle tartıştı bu hep böyle mi olacak diye

Merhaba arkadaşlar ağrılı yerleşme kanaması yaşayan var mı ? Yarım saat çok ağrım oldu sonra geçti yaşayanınız var mı ?

Canım benim ne güzel yazmışsın öyle içim eridi :)) ben de aynı kafadayım elimden geleni yapıyım gerisi takdir-i ilahi. Henüz 10 aylık evliyim 4-5 aydır var bebek düşüncesi her ay da yumurta takibi vs yapmadım ama bu ay olursa olur olmazsa nasip kafasına girdim, benim de 30a 3 ay kaldı belki ondandır Ha şu da var bunu eşimle de konuştuk eğer yıllarca deneyip çocuğumuz olmazsa evlat edinmeyi düşünüyoruz belki de bizim de böyle olması gerekiyodur bilemem

Onlarda bizim üzülmemize dayanamıyorlar canım. Zaten bizim gibi düşünmelerine imkan yok. O yüzden ben artık eşimle bile pek açamıyorum konuyu. Ama kendini soyutlama bunun hiç bişeye faydası olmadığı gibi insanı daha da çok yoruyor. Ben de ramazan ayında annem ve kayınvalidemler dışında kimseyle görüşmedim onlarla da sadece telefonda nasılsın iyiyimisin O kadar. evden çıkmadım içimden gelmedi. Başta oh kafam rahat dedim ama bu sefer aynı konu sabah akşam beynimde, huzursuzum, mutsuzum, stres desen sınırları zorluyor duygusallık da öyle. Bu sefer eşime sardım ters davranmalar olmadık yerde ses yükseltmeler falan başladı. Evde huzur vermemeye başladı. Herşey daha da kötü oldu yani. Yani olmuyorsa olmuyor bunun üzerinde çok duruyoruz. Zamanı olduğuna inanıp O zamana kadar hayata devam etmemiz gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…