Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğneden sonraki 3. Günum hiç umudum yok ya umutlanmaya korkar oldum kendimi dinlemeyi bıraktım ben. Aksi gibi akıntı da yok kist olmasa bari onla uğraşmayım bi de :KK43:

Bence bekle benim de gecikti 2 gün cuma kan vereceğim.Bir arkadaşımın 4 gün gecikmisti negatif çıktı hala adet olmayınca kan verdi orda öğrendi doktor geç döllenme olabilir normal de adetten 1 hafta gecikmede test yapılırsa daha doğru sonuç olur dedi idrar için umudunu kaybetme bak bende bekliyorum ama test hiç yapmadım adet belirtilerim var ama hamilelik belirtileri de öyle cumaya kadar bekleyelim belki hamiş oluruz
İnşallah canim. Böyle şeyler okudukça zaten umutlanıyorum. Hayırlısıysa olsun inşallah.

Merhaba kızlar ameliyat sonrası 40 gündür belki daha fazla geçti regl olmadım bunu takmıyorum olur illaki peki sizce bu arada adet olana kadar ovulasyon takibi yapmak mantıklı mı yapmaya başlasam mı bilemedim ne dersiniz?????:KK53::KK53:
Vala duzensiz adetin vsrsa ona ovulasyon testi yetmez hehe bende yetmedi mesal benim duzensizdir ama 2 gunde bir iliski olursa ovulasyon kacmaz

kızlar ben de bir senedir uğraşıyorum ama olduramadık. Eşim de ben de sağlıklıyız düzenli iki günde bir ilişki olayını denedik totalde 180 güne tekabül ediyor bezdum yani 😅 bu ay ilk defa ovülasyon testi aldım 20 li onu yapıcam her gün bugün başladım bakalım belkim tutar bu sefer iki günde bir değil de üç dört gün beklemeli yapıcam belki yeterli değildir sperm onu bu ay anlayacağım ya da yumurtam çatlamıyordur sebebi artık inş bu ay göreceğim. İnşallah isteyen herkesin evladı olur 🤲🏻

kızlar ben de bir senedir uğraşıyorum ama olduramadık. Eşim de ben de sağlıklıyız düzenli iki günde bir ilişki olayını denedik totalde 180 güne tekabül ediyor bezdum yani 😅 bu ay ilk defa ovülasyon testi aldım 20 li onu yapıcam her gün bugün başladım bakalım belkim tutar bu sefer iki günde bir değil de üç dört gün beklemeli yapıcam belki yeterli değildir sperm onu bu ay anlayacağım ya da yumurtam çatlamıyordur sebebi artık inş bu ay göreceğim. İnşallah isteyen herkesin evladı olur 🤲🏻
Canım 3-4 gün bekleyince sperm bayatlamaya başlıyormuş işe yaramıyormuş o zaman. Sen 2 günde bir yumurtlama görene kadar devam et bence bende ovulasyon deniyorum :)

Kızlarrr bugün bir iki damla gibi kahverengi leke gördüm çamaşırımda yerleşme olabilir mi yoksa kırmızı mı oluyor yerleşme kanamasııı ???

Kızlarrr bugün bir iki damla gibi kahverengi leke gördüm çamaşırımda yerleşme olabilir mi yoksa kırmızı mı oluyor yerleşme kanamasııı ???
Kuzum onun için 1-2 gün beklemek lazım yerlesmeyse 2 günden fazla sürmez eger kırmızı gelirse de sökülür ztn ins yerlesmedir 😞

Hahhahaha ayni durumdayiz 2 gunde bir iliski oldu tutarmi bilmiorm her ay yumurtlama olmuyormus ama

X