Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çatlama iğnesi olmadım ama doktora randevu aldım tam da adet tarihinden 1 gün sonraya bulamadım tek randevu o gündü bi gidip muayene olsam hemde tahlillerimi yaptırsam iyi olucak folbiol içiyorum ben folik asiti sizinki ne ?
Kuzu ben de adetten 1 gün sonra gittim. Ben Folden QF diye folik asit kullanıyorum vitaminli olan benimkisi sadece folik asit yok içinde

Moralini düşürme sakın.. var zamanı demek ki canım, denemiş oldun ☹️ Bana illaki kan test yaptırmışları progestanı bırakmamdan önce.. istediler mi öyle bişey?
Yok ya sabah doktora yazdım progestanı bırakayım mı test negatif diye. Bırakmamı istedi kan testi istemedi
Aşlamanın ihtimali çok düşük ama insan ister istemez cok büyük umut bağlıyor... üzülmeyin ne olur, hayırlısıyla sağlıklıla gelsin yeterki 🌿
Son günlerde hissetmiştim ama aşılamanın umuduyla ilgili değil. Ben sürekli bu sonucu almaktan yoruldum. Yani anne olamayacaksam bu benim kaderimde yoksa bu istek içimden aklımdan gitsin istiyorum öyle dua ediyorum. Bu ay eşim çok ümitlenmişti ilk defa bence hamilesin falan dedi
Kaç gün geçti aşılamadan bebeğim? Üzüldüm.. hepimiz yine hayal kırıklığıyla kapatıyoruz bu ayı galiba 😏 daha zamanın varsa umut da vardır
Bu gün aşılama günü ile birlikte 14.gün canım. Progestanı bıraktım bi kaç güne gelir heralde regl
Kuzum bekle bakalım 2 gün daha gelmezse bide erken gebelikle dene
Ay valla tekrar umut bağlamıycam regl 10 gün gelmezse öyle test yaparım. Testi damlattıktan sonra başında ikinci çizgi kızaracak mı diye beklemek kadar üzücü bişey yok
canım aşılamadan sonra kaçıncı günün bugün?
14. Gün canım aşılama günü dahil
Canım benim çok iyi anlıyorum seni ne yapalım şansımıza olmadı önümüzdeki aya güzel sonuçlar alırız inşallah 🙏🏻
Öyle tabi aşko nasip de yokmuş bu ay. Bidahaki ay Allah kerim. Hiç bişey takip etmiycem artık bebe falan da aklımdan çıkarıyorum gelecekse gelir. Artık kendime aileme odaklanıcam biraz. Ders çalışmam lazım aşılama derdine düştüm bu ay hiç çalışmadım kpssye az kaldı ona yoğunluk vericem.

Yok ya sabah doktora yazdım progestanı bırakayım mı test negatif diye. Bırakmamı istedi kan testi istemedi

Son günlerde hissetmiştim ama aşılamanın umuduyla ilgili değil. Ben sürekli bu sonucu almaktan yoruldum. Yani anne olamayacaksam bu benim kaderimde yoksa bu istek içimden aklımdan gitsin istiyorum öyle dua ediyorum. Bu ay eşim çok ümitlenmişti ilk defa bence hamilesin falan dedi

Bu gün aşılama günü ile birlikte 14.gün canım. Progestanı bıraktım bi kaç güne gelir heralde regl

Ay valla tekrar umut bağlamıycam regl 10 gün gelmezse öyle test yaparım. Testi damlattıktan sonra başında ikinci çizgi kızaracak mı diye beklemek kadar üzücü bişey yok

14. Gün canım aşılama günü dahil

Öyle tabi aşko nasip de yokmuş bu ay. Bidahaki ay Allah kerim. Hiç bişey takip etmiycem artık bebe falan da aklımdan çıkarıyorum gelecekse gelir. Artık kendime aileme odaklanıcam biraz. Ders çalışmam lazım aşılama derdine düştüm bu ay hiç çalışmadım kpssye az kaldı ona yoğunluk vericem.
canım naçizane tavsiyem 1-2 ay daha denemen.
çünkü kullandığın ilaçların iğnelerin etkisi sonraki ayı da etkiliyor. önümüzdeki ayı da değerlendir bence.
aşılamanın normal gebelikten pek bir farkı yok zaten tutma olasılığı yüzde 15-17 civarı.
ama hazır bu ay o kadar iğne kullandın etkisi devam ediyorken bir ay daha denesen çok çok iyi olur.

canım naçizane tavsiyem 1-2 ay daha denemen.
çünkü kullandığın ilaçların iğnelerin etkisi sonraki ayı da etkiliyor. önümüzdeki ayı da değerlendir bence.
aşılamanın normal gebelikten pek bir farkı yok zaten tutma olasılığı yüzde 15-17 civarı.
ama hazır bu ay o kadar iğne kullandın etkisi devam ediyorken bir ay daha denesen çok çok iyi olur.
Denemeler devam eder canım zaten onu bırakmam ama düzenli gün aşırı falan olmaz heralde. Zaten görev gibi ilişki olunca ondan da soğudum. Spontane devam

Denemeler devam eder canım zaten onu bırakmam ama düzenli gün aşırı falan olmaz heralde. Zaten görev gibi ilişki olunca ondan da soğudum. Spontane devam
ya evet görev gibi olunca çok zor oluyor, yumurtlama döneminde gün aşırı 3-4 kez yeter.
ders çalışmaya da başla, insan bir çok şey ile uğraşınca kafası dağılıyor.

Kızlar ben biraz heyecan yaptım. Progesteron değerim 19.56 çıkmış döngünün 21. Gününde. Ya çatlama olduğu anlamına geliyor yada gebelik oluşumu. İnşallah tedaviye gerek kalmazda sağlıkla olur tek duam bu. Anlayan arkadaşlar değere yorum yapabilir mi? Venev Venev @Fang S sultansultan90 Rainbowcolours Rainbowcolours @dceke ve etiketleyemedigim diğer arkadaşlar
benim bildiğim kadarıyla yumurtlaman olmuş demek.
gebelik hakkında bir bilgi vermez sanırım ama inşallah olmuştur :anneadayı:

X