Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben biraz heyecan yaptım. Progesteron değerim 19.56 çıkmış döngünün 21. Gününde. Ya çatlama olduğu anlamına geliyor yada gebelik oluşumu. İnşallah tedaviye gerek kalmazda sağlıkla olur tek duam bu. Anlayan arkadaşlar değere yorum yapabilir mi? Venev Venev M MiuLego S sultansultan90 Rainbowcolours Rainbowcolours partalina_ partalina_ ve etiketleyemedigim diğer arkadaşlar
Bugün duyduğum en güzel 2 haberden birisi bu :) umarım gebeliktendir kuzum ay hadi inşallah be. Hiç reglnin bub zamanlarında yumurtladığın oluyor muydu önceden ?

I ipti dün yaptım ilk idrarla.

Eklentiler

• 20220509_091857.jpg
    20220509_091857.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 101
  • 20220509_091804(0).jpg
    20220509_091804(0).jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 96
Öncelikle herkese selam 🥰 kızlar benim bi kaç sorum var konu açmak istemedim buraya yazıyorum. Öncelikle ovülasyon vs. takip yapmıyorum strese sokar beni diye. Benim takvimde görünen bat 20 mayıs. Döngüm 30 gündü ama geçen ay 3 gün erken oldum. Bu ay takvimde gösterilen yumurtlamadan bi kaç gün önce benim şeffaf yumurta akı kıvamında akıntım geldi sanırım yumurtlama oluştu. Öncelikle ilk sorum bu çünkü bundan bile tam emin değilim yumurtlama oluştuğunda mı bu akıntı oluşur çatladığında mı ?
Bir de her ay saçma sapan belirtiler buldum kendimde herkes gibi ama bu ay bu bahsettiğim akıntı üzerinden 6 gün sonra kasık ağrım başladı ve inanılmaz bel ağrısı çekiyorum. Bunları belirtiye yorabilir miyim 🥲
Takvime göre bat 20 benim tahminime göre bat 17 mayıs. Hangi tarihi baz alarak beklemeliyim bilmiyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Rabbim müjdeli haber bekleyen herkesi en kısa zamanda müjdesine kavuştursun diyor ve bitiriyorum 🥰🌸
Mrb evet söylediğin seyler belirti.. yumurtlama dönemi seffaf akıntı olmasi gereken..bence 20 yi bekle garanti olsun.. hatta 15 i fln erken gebelik testi yap. Ben dun erken gebelik testi ile regle 4 gun kala pozitifi gördüm

Kızlar çizgi çıktı ama çooooookkkkkkk silik hatta silik ötesi 😏 siz göremezsiniz foto atsam o derece silik. Hatta silikliğin derecesi olsa 1/10 puan alır. Bence tırtıngen şıtrayze partalina_ partalina_ Rainbowcolours Rainbowcolours Childdevelopment Childdevelopment M Mavimiresl M Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙃
Yaaa çizgi var diyorsun biz görmesek de olur 😁 sabah bir daha yap bakalım kuşum hepimiz görürüz belki he 😍

Yok ya sabah doktora yazdım progestanı bırakayım mı test negatif diye. Bırakmamı istedi kan testi istemedi

Son günlerde hissetmiştim ama aşılamanın umuduyla ilgili değil. Ben sürekli bu sonucu almaktan yoruldum. Yani anne olamayacaksam bu benim kaderimde yoksa bu istek içimden aklımdan gitsin istiyorum öyle dua ediyorum. Bu ay eşim çok ümitlenmişti ilk defa bence hamilesin falan dedi

Bu gün aşılama günü ile birlikte 14.gün canım. Progestanı bıraktım bi kaç güne gelir heralde regl

Ay valla tekrar umut bağlamıycam regl 10 gün gelmezse öyle test yaparım. Testi damlattıktan sonra başında ikinci çizgi kızaracak mı diye beklemek kadar üzücü bişey yok

14. Gün canım aşılama günü dahil

Öyle tabi aşko nasip de yokmuş bu ay. Bidahaki ay Allah kerim. Hiç bişey takip etmiycem artık bebe falan da aklımdan çıkarıyorum gelecekse gelir. Artık kendime aileme odaklanıcam biraz. Ders çalışmam lazım aşılama derdine düştüm bu ay hiç çalışmadım kpssye az kaldı ona yoğunluk vericem.
Bende öyle yapacam canım artık akışına bırakalım biraz da öyle deneyelim 🙏🏻
M Mavimiresl asko nerdesinnn girmedin bugün hiç naptın oldunmu test yaptınmı
O dün adet oldu diye hatırlıyorum ben sen test yaptın mı
Kızlar çizgi çıktı ama çooooookkkkkkk silik hatta silik ötesi 😏 siz göremezsiniz foto atsam o derece silik. Hatta silikliğin derecesi olsa 1/10 puan alır. Bence tırtıngen şıtrayze partalina_ partalina_ Rainbowcolours Rainbowcolours Childdevelopment Childdevelopment M Mavimiresl M Mrs Electrical Engineer R Random3 S sultansultan90 Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙃
Yaa olsun bize de at

Kör olmayın diye filtreledim ama yok bence

Eklentiler

• DB3D70FD-CD5E-4A28-9B36-F2B8BBACF278.jpeg
    DB3D70FD-CD5E-4A28-9B36-F2B8BBACF278.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 103
Bende yaptım bundan mart ayında kabbaak gibi negatif gösterdi hic çizgi bile yoktu aen görüyorum diyosun, belkide var😍 bide bunlar cok pahalı ya eczanede 😂 yanılma payı yoktur bence
Ya bu bende de hiç yanıltmadı ama ben bile zor görüyorum azcık net göreydin iyiydi 🤭

X