Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya evet görev gibi olunca çok zor oluyor, yumurtlama döneminde gün aşırı 3-4 kez yeter.
ders çalışmaya da başla, insan bir çok şey ile uğraşınca kafası dağılıyor.
Kesinlikle haklısın. Çok zorlamaya gerek yok doğal akışında bu ay her şey.

Kırmızıları görene kadar umut vardı canım benimde 13 de negatif cıktı bugün 17 gelen giden yok bekle bakalım 16. Günğnde olmazsan tekrarla testi
Valla canısı benimde şuan 31 ci gün en son adetten bu yana gelen giden yok yani gecikmenin 4cu günü testelr bir var bir yok diyor bana eşim gelsin kızın yanına ben eczaneye ya da kana kaccam fırsat bulursam tabi

Merhaba kızlar ameliyat sonrası 40 gündür belki daha fazla geçti regl olmadım bunu takmıyorum olur illaki peki sizce bu arada adet olana kadar ovulasyon takibi yapmak mantıklı mı yapmaya başlasam mı bilemedim ne dersiniz?????:KK53::KK53:

Sine_01 Sine_01 iki gün geciktim canım. Pazar günü adet olmam lazımdı.
Bence bekle benim de gecikti 2 gün cuma kan vereceğim.Bir arkadaşımın 4 gün gecikmisti negatif çıktı hala adet olmayınca kan verdi orda öğrendi doktor geç döllenme olabilir normal de adetten 1 hafta gecikmede test yapılırsa daha doğru sonuç olur dedi idrar için umudunu kaybetme bak bende bekliyorum ama test hiç yapmadım adet belirtilerim var ama hamilelik belirtileri de öyle cumaya kadar bekleyelim belki hamiş oluruz

Bence bekle benim de gecikti 2 gün cuma kan vereceğim.Bir arkadaşımın 4 gün gecikmisti negatif çıktı hala adet olmayınca kan verdi orda öğrendi doktor geç döllenme olabilir normal de adetten 1 hafta gecikmede test yapılırsa daha doğru sonuç olur dedi idrar için umudunu kaybetme bak bende bekliyorum ama test hiç yapmadım adet belirtilerim var ama hamilelik belirtileri de öyle cumaya kadar bekleyelim belki hamiş oluruz
Bu arada ben bu ay incir kürü yaptım esimede keçi boynuzu kürü belki ondan da gecikmiş olabilirim yada hamilelikten diğer ihtimal psikolojik de olabilir

Kızlar bat 11 Mayıslar burada mı? Bir günümüz kaldı.Belirtisi olan var mı benim hiç bir belirtin yok da 😅

'Arada kasık ağrım oluyor saniyelik ama geçen ay da olmuştu adetten önce bir şey çıkmadı.'
Benimde kasik ağrılarım var girip çıkan ve gerilme, hafif bel ağrısı, göğüslerim hassas başkada belirtim yok suanlik. ☺️

X