Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bu bende de hiç yanıltmadı ama ben bile zor görüyorum azcık net göreydin iyiydi 🤭
Canim mart topiğinde Pasha22 Pasha22 vardı adet gününe kadar bir hafta ovulasyon testi hep pozitif gösterdi adet günü kan verdi negatif ama sonradan pozitife döndü yanlış hatırlamıyorsam şimdi baya büyümüştür bebişi 🐣 seninde hep koyu bence var birşeyler o testin yanılma payı pek yok

Canim mart topiğinde Pasha22 Pasha22 vardı adet gününe kadar bir hafta ovulasyon testi hep pozitif gösterdi adet günü kan verdi negatif ama sonradan pozitife döndü yanlış hatırlamıyorsam şimdi baya büyümüştür bebişi 🐣 seninde hep koyu bence var birşeyler o testin yanılma payı pek yok
Canım onun geç döllenmeydi ama benim öyle olma ihtimalim yok 😌 adet olmayana kadar umudum var ama

Kuzum daha 5 gün varken, ilk idrar değilken çizgi görünüyor.. Evlatcık büyük ihtimal daha bugün başladı hormon salgılamaya 🤭🤭 sanki biri kardeşini hisseti gibi geliyor bana 🤗
Bal mısın sen? İnşallah öyledir canım dediğin gibi olsun ama hevesim kırılmadı değil yani

Kızlar çizgi çıktı ama çooooookkkkkkk silik hatta silik ötesi 😏 siz göremezsiniz foto atsam o derece silik. Hatta silikliğin derecesi olsa 1/10 puan alır. Bence tırtıngen şıtrayze partalina_ partalina_ @Rainbowcolours Childdevelopment Childdevelopment @miresl @Mrs Electrical Engineer @Random3 S sultansultan90 Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 unuttuğum varsa kusura bakmasın 🙃
At belki görürüz biz bakalım yarında yap koyulascakmi ben gidemedim kan vermeye 😘geç dollendi belli yumos

X