Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hmmm tahmin ettim ondan sana yazayim dedim kesin seninde aynidir diye merak ettim seni bir gogus hassoyeto var ki bayaga ustsuz gezicem simdi ayip olmasa afrika kabilesindeki hanimlar gibi ...eeee adet yaklaşıyor neden kasık sgrim kayboldu benim ya sen gibi sabahlari girse olabiilir diyecegim de yok komple kayboldu ama arada üşüme terleme gibi dengesizliklerim var onuda tam yorum yapamiyorum 4 gun kaldi diyorum gerçi de normalde daha uzun sure benimki bazen 38 bazen 40 bazen 50 bazende 32 gunde geliyor 4 gunde olmayabilir benimki ya 😬😬
Ben de öyle valla eve gidince hemen çıkartıyorum 😂😂😂

Bende çatlatma iğnesi oldugum için iğnenin 17. Günü yani canım ilk çatlama ayın 27 ikinci yumurtam ayın 30 unda catladı sen kullanmadın galiba hiç yanlıs hatırlamıyosam dimi ilaç vs iğne ?
Evet canım hiç bişey kullanmadım. İnşallah seninki güzel sonuçlanır 🥳

Merhaba kizlar adetime 9 gün var tahmini yumurtlama günü üzerinden 5 gün felan geçti ne bir belirti ne bir akıntı ne bir hassasiyet hiçbir şey yok ☹️ çok üzülüyorum ama elden ne gelir her şey nasip Allah'ın dilemesi ile oluyor gebe kalınca insan anlar gebe kaldığını yine olmadı

Merhaba kizlar adetime 9 gün var tahmini yumurtlama günü üzerinden 5 gün felan geçti ne bir belirti ne bir akıntı ne bir hassasiyet hiçbir şey yok ☹️ çok üzülüyorum ama elden ne gelir her şey nasip Allah'ın dilemesi ile oluyor gebe kalınca insan anlar gebe kaldığını yine olmadı
Biraz daha sabretmek gerekiyor sanırım benimde 5 gün var günler geçmek bilmiyor

Kızlar farkında mısınız deli gibi adet günü bekliyoruz test yapmak için gün sayıyoruz galiba kafayı yiyoruz 😅😅 keşke düşünmemenin bi yolu olsa ya çok geriliyo insan 😬😬 düşünmesek olcak aslında kafamız sürekli gebelik belirtisi veriyo mu vermiyo mu vücut orda 😂😂
Hepimizin kafalar temiz 😂😂 okulda arkadaşlar sürekli belirti çıkartıyosun kendine diye kızdılar bugün 😂😂😂

Of valla ben yapmak istiyorum gelmezse bir iki gün içinde dayanamıyorum yaaa
Hamilelik belirtileri ne ..cunku adetle ayniymis ama taaaaa 1 ay gecince mide bulantisi oluyormuş bebek tutsa bile 1 ay gecmemistir ki onu anlayalim sonra birde kabizlik sanirim vala hic kabiz degilim ben tam tersi suan hatta amannnn içim şişti beklemekten:skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:

Hamilelik belirtileri ne ..cunku adetle ayniymis ama taaaaa 1 ay gecince mide bulantisi oluyormuş bebek tutsa bile 1 ay gecmemistir ki onu anlayalim sonra birde kabizlik sanirim vala hic kabiz degilim ben tam tersi suan hatta amannnn içim şişti beklemekten:skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:
Bir tek mide bulabtım yok zaten hahahah 😂😂😂😂

Canım insan gebe kalınca anlar gebe kaldığını bence

Neler neler oldu geçtiğimiz aylarda belirti olarak sonuç hüsran akıntı goguslerde değişiklik şişlik kahverengilik göz renginin açılması adet gecikmesi karın ağrısı uyku hepsi hepsi oldu ama gebelik yoktu

X