Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu da 5 dk içindeki halı biri bişi desin siyiracak oldum lan bu çubuklar şimdi doğru mu değil mi 3gun gecikti şuan gecikmenin 4cu gunu yoksa test mi bozuk Venev canım bı bakın şuna ya S sultansultan90 M Mavimiresl Veziir
Valla beynim durdu

Eklentiler

• 16521372776912341079697013932762.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 50
  • 16521373090375575526561808151701.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 53
İnan bir bilsem ilk defa çubuk test aldım hayatımda hiç almadım o marka ve çubuk olandan ben bı bok anlamadim biri el atsın Venev varmı bişi ya
ben daha önce laboquick kullandım ondan memnundum eczane de artımed bulunca onu aldım ama belki de 4-5 gün öncesini göstermeyen bi testtir onu benden bilmiyorum tam. Şimdi teste bakınca bi minik çizgi belirmiş ama kuruma çizgisi dedikleri muhtemeln :)

Kız o 3 dk da ve 5 dk da olan resimler

Benimkinden bahsettim hayatım seninkini az önce gördüm var gibi ama dağılmış biraz da ama çizgi de görünüyor herhalde yüce rabbim diyor sen dibini de sıyır.
Valla Rabbimin bir bildigi vardirda diyorki buda senin sınavın çatla patla cumaya diyor galiba özele gidecektim çok pahalı geldi bana saglikocagi da uzak yarın acile gitsem bakarlar mi

Kurumaya fırsat kalmadı ama böyle oldu çubuk test hiç kullanmadım bugüne kadar dün ve bugün kullandim
Kız anacım sen kan versene yahu tutturdun cuma da cuma diye sanada yazık Kız birinde pozitif diğerinde negatif napıcağını şaşırdın. Bide sabah yapaydın ya ilk idrar daha doğru olur diye biliyorum

Kız anacım sen kan versene yahu tutturdun cuma da cuma diye sanada yazık Kız birinde pozitif diğerinde negatif napıcağını şaşırdın. Bide sabah yapaydın ya ilk idrar daha doğru olur diye biliyorum
Saate bakmadım ki az daha altıma yapacaktım usuttum heralde 2 gündür zor yetisiyorum WC ye

Yarın acile gitsem bakarlar mi kana ne demem lazım bakmaları için

Sey gibi oldu bu masala başlarken bir varmış bir yokmuş diye başlıyoruz ya hani öyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…