Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzulaaar herkese selam My_Moonlight06 kız ceza mı aldın naptın etiketleyemiyorum seni?? Kızlar bu ay doktoruma danışmaya karar verdim bebek konusunda doktor takipli olcam, diofol folik asit başladık ve reglimin 3.günü yaptırmam için bir takım tahliller istedi yarın kan vercem. Sizlere sorum diofol kullanan var mı ya da oldu mu? Bide aile hekimi tahlil yapar değil mi? Doktorum başka şehirde ve gitme şansım yok whatsapptan sonucu atarsın tekrar buraya gelip yorulma dedi bat haziran ama gebelik olursa mayısta olmuş olacak ben hangi listeye gircem akjdkdkdk

Mayısta kalırsın inşallah canım

Ah sabredebilsem ahhh yarın yapmayı planlıyorum ama bilmiyorum
Benimde bat 16 mayıs acayip kasik ağrısı çekiyorum Ağrı bacağıma vuruyor göğüs uçlarımn rengi koyulasmis uykusuzluk desen hat safhada 2 3 e kadar uyuyorum yataktan kalkamıyorum resmen birde sürekli karnım gurulduyor inşallah bebistendir

Bu sorumu cevaplayacak kimse yok mu kızlar??

Canım Artımed aldım bende eczaneden ilk defa denedim ilk idrarla yapmadım ama öğlen 3 gibi yaptım etkiliyor mu acaba o da test sonucunu

Canımlar folik asit gaz falan yapar mı ya nerdeyse 1 haftadır içiyorum 2 gündür aşırı midemde ve karnımda gaz var hiç böyle olmamıştım hayatımda bu nedir ya ilaç mı dokundu acabası

Sizin geçmiş paylaşımlarınızı biliyorum açıkçası o yüzden de merak ettim. Takviye kullandınız mı ovülasyon testi ile takip yaptınız eşiniz bir şey kullandı mı vs?
Huzur dolu gebelik geçirirsiniz inşallah

İnsallah kuzum ya vallahi bu ay testler hormonlar psikolojimizi bozdu bende 2 gün daha bekleyeyim bari ona göre tekrarlarım testi sende cuma haber ver ins güzel haberler gelsin
Şimdi bunlara iyi bakın var mı bişi yokmu ben anlamadım ilk 3 dk da çıkan halı bu test artı Med sinirlerim bozulduuuuuuu

Eklentiler

• IMG_20220510_015156_254.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20220510_015132_176.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220510_015128_985.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220510_015111_730.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20220510_015058_699.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220510_015037_424.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 61
Sakın üzülme bacım eminimki sağlıklı bir şekilde en kısa sürede belkide Haziran'da gelcek bebisssssssssss dualarimdasin bacim

Canım Artımed aldım bende eczaneden ilk defa denedim ilk idrarla yapmadım ama öğlen 3 gibi yaptım etkiliyor mu acaba o da test sonucunu
İnan bir bilsem ilk defa çubuk test aldım hayatımda hiç almadım o marka ve çubuk olandan ben bı bok anlamadim biri el atsın Venev varmı bişi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…