Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzulaaar herkese selam🙋🏻‍♀️ My_Moonlight06 My_Moonlight06 kız ceza mı aldın naptın etiketleyemiyorum seni?? Kızlar bu ay doktoruma danışmaya karar verdim bebek konusunda doktor takipli olcam, diofol folik asit başladık ve reglimin 3.günü yaptırmam için bir takım tahliller istedi yarın kan vercem. Sizlere sorum diofol kullanan var mı ya da oldu mu? Bide aile hekimi tahlil yapar değil mi? Doktorum başka şehirde ve gitme şansım yok whatsapptan sonucu atarsın tekrar buraya gelip yorulma dedi😬 bat haziran ama gebelik olursa mayısta olmuş olacak ben hangi listeye gircem akjdkdkdk

Kuzulaaar herkese selam🙋🏻‍♀️ My_Moonlight06 My_Moonlight06 kız ceza mı aldın naptın etiketleyemiyorum seni?? Kızlar bu ay doktoruma danışmaya karar verdim bebek konusunda doktor takipli olcam, diofol folik asit başladık ve reglimin 3.günü yaptırmam için bir takım tahliller istedi yarın kan vercem. Sizlere sorum diofol kullanan var mı ya da oldu mu? Bide aile hekimi tahlil yapar değil mi? Doktorum başka şehirde ve gitme şansım yok whatsapptan sonucu atarsın tekrar buraya gelip yorulma dedi😬 bat haziran ama gebelik olursa mayısta olmuş olacak ben hangi listeye gircem akjdkdkdk
Mayısta kalırsın inşallah canım 🥰

Ah sabredebilsem ahhh yarın yapmayı planlıyorum ama bilmiyorum 🤦‍♀️
Benimde bat 16 mayıs acayip kasik ağrısı çekiyorum Ağrı bacağıma vuruyor göğüs uçlarımn rengi koyulasmis uykusuzluk desen hat safhada 2 3 e kadar uyuyorum yataktan kalkamıyorum resmen birde sürekli karnım gurulduyor inşallah bebistendir

Bu sorumu cevaplayacak kimse yok mu kızlar??

O değişiyor ya bazen bende 33 güne kadar uzuyo oda kist oldugunda oluyo ama bunyeden bünyeye değişik şeyler oluyo malesef bazende çok sinir stresli olduğum zamanlarda uzadığı oldu stres en büyük etken gecikmede malesef bak ben yerimd eduramiyorum tam heveslendim var kesim dedim bu gün artimed de negatif gördüm sabah ilk idrarla tekrarlicam yine negatifse cuma günü belli olur herşey kısaca bekleyelim görelim hayırlısı olsun hakkımızda bacim
Canım Artımed aldım bende eczaneden ilk defa denedim ilk idrarla yapmadım ama öğlen 3 gibi yaptım etkiliyor mu acaba o da test sonucunu

Canımlar folik asit gaz falan yapar mı ya 🤔 nerdeyse 1 haftadır içiyorum 2 gündür aşırı midemde ve karnımda gaz var hiç böyle olmamıştım hayatımda bu nedir ya ilaç mı dokundu acabası😕

Benim yolum aslında çok uzun defalarca çatlatma iğnesi aşılama tüp bebek hepsi başarısız oldu ve şimdi ben mucize diye tabir ediyorum hamileyim yumurtlama günlerine çok dikkat ettim duanın gücüne çok inanan bir insanım çok dua ettim burda da bir çok etkinlikte arkadaşlar ile birbirimize dua ettik bugun Dr kontrolüne gittim ve bebeğimi gördüm Rabbim hepinize nasip etsin
Sizin geçmiş paylaşımlarınızı biliyorum açıkçası o yüzden de merak ettim. Takviye kullandınız mı ovülasyon testi ile takip yaptınız eşiniz bir şey kullandı mı vs?
Huzur dolu gebelik geçirirsiniz inşallah 🎈🐣

İnsallah kuzum ya vallahi bu ay testler hormonlar psikolojimizi bozdu bende 2 gün daha bekleyeyim bari ona göre tekrarlarım testi sende cuma haber ver ins güzel haberler gelsin
Şimdi bunlara iyi bakın var mı bişi yokmu ben anlamadım ilk 3 dk da çıkan halı bu test artı Med sinirlerim bozulduuuuuuu

Eklentiler

• IMG_20220510_015156_254.jpg
    IMG_20220510_015156_254.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20220510_015132_176.jpg
    IMG_20220510_015132_176.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220510_015128_985.jpg
    IMG_20220510_015128_985.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220510_015111_730.jpg
    IMG_20220510_015111_730.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20220510_015058_699.jpg
    IMG_20220510_015058_699.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220510_015037_424.jpg
    IMG_20220510_015037_424.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 61
Adet oldum kuzum uzulmedim en azindan cok bekletmeden geldi hsg cektircem adet bitimi hemen. 24 unde randevum var bi aksilik olmazsa insallah yavas yavas tedavi surecime basliycaz hazirandan umudum yok belki olmaz ama temmuz belki umutlu olur benim icin guzel haber alirim
Sakın üzülme bacım eminimki sağlıklı bir şekilde en kısa sürede belkide Haziran'da gelcek bebisssssssssss dualarimdasin bacim

Canım Artımed aldım bende eczaneden ilk defa denedim ilk idrarla yapmadım ama öğlen 3 gibi yaptım etkiliyor mu acaba o da test sonucunu
İnan bir bilsem ilk defa çubuk test aldım hayatımda hiç almadım o marka ve çubuk olandan ben bı bok anlamadim biri el atsın Venev Venev varmı bişi ya

X