Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı tarihi bekliyoruz. Benim de belirtilerim size çok benziyor. Umarım güzel haberler alırız

Takviyeler aldım ama açıkcası hep yarım bıraktım eşim hiç bişey kullanmadı o benden daha inançlıydı bebeğimiz olacağına ovulasyon takip ettim. Birde ben doğum haritama baktırdım size de tavsiye ederim inanmayan inanan vardır saygı duyarım ama astroloğun dediği şeyler çok etkili oldu

Şimdi bunlara iyi bakın var mı bişi yokmu ben anlamadım ilk 3 dk da çıkan halı bu test artı Med sinirlerim bozulduuuuuuu
Tatlım ben de bir şey anlamadım bu testten Dün sağlık ocağına gitseydin bugün çıkacaktı belki sonuçların. Acilde gün içinde almayabilirler polikliniğe git diyebilirler. Gidersen de ilaç içeceğim şuram buram ağrıyor ihtimalim var de yaparlar belki

Canım hormon testlerini sağlık ocağı yapmıyor maalesef hastaneye gidip yaptırman lazım. Bahsettiğin ilaç ile ilgili bilgim yok

Canım adetin gelene kadar bekle. Çıkmadı mı gölge falan bir şey? Vallahi sağlıkla gelsinler bize sonradan üzüntü yaşatmasınlar ama biraz bekletsinler sorun değil. Kayıp yaşamak daha üzücü
Yok kuzu ya çıkmadı progestanı bırakıp regl bekliycem artık da oluruna bıraktım rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Kuzum eşim bu hafta sabah ci 2 vardiya calisiyo sabah gidip saat 4 te geliyo kızı bırakacak biri yok şuan burda gece gidiyo olsaydo çoktan gitmiştim sağlık ocağına dün o sorun yüzünden gidemedim iste

Kuzum eşim bu hafta sabah ci 2 vardiya calisiyo sabah gidip saat 4 te geliyo kızı bırakacak biri yok şuan burda gece gidiyo olsaydo çoktan gitmiştim sağlık ocağına dün o sorun yüzünden gidemedim iste
Anladım canım akşam bi acili dene istersen biraz senaryo katarsan alırlar heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…