Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O değişiyor ya bazen bende 33 güne kadar uzuyo oda kist oldugunda oluyo ama bunyeden bünyeye değişik şeyler oluyo malesef bazende çok sinir stresli olduğum zamanlarda uzadığı oldu stres en büyük etken gecikmede malesef bak ben yerimd eduramiyorum tam heveslendim var kesim dedim bu gün artimed de negatif gördüm sabah ilk idrarla tekrarlicam yine negatifse cuma günü belli olur herşey kısaca bekleyelim görelim hayırlısı olsun hakkımızda bacim

İnsallah kuzum ya vallahi bu ay testler hormonlar psikolojimizi bozdu bende 2 gün daha bekleyeyim bari ona göre tekrarlarım testi sende cuma haber ver ins güzel haberler gelsin

Ben ikinci aşılama da progestan yüzünden 18.gunde olmuştum bira geciktirmisti.
Sen yarın da olmazsan test yap ,eğer yapmadiysan
Normal bat 11 mayıs ama çatlatma olunca en geç 16-17 de olunması gerek cmtsi yaptıgım negatifti kuzum yarın da olmazsam çarşamba tekrarlarım

Asko biraz teste ara ver bence bekle bakalım 2-3 gün regl gelmezse ole tekrarla stres yapıyoruz biraz
Kuzu adet oldum cok şükür vucudum cok tepki veriyor 2 aydir adete cok zorlaniyorum bayilacak hale geliyorum bu kullandigimiz inositol folik asitlermi yapiyo acaba ya ben böyle adet oldugumu hic bilmem

Testler mi bozuk bizim bünyede mi bir sikinti va roman çözemedim Allah'ım ins pozitife dönsün
Adet oldum kuzum uzulmedim en azindan cok bekletmeden geldi hsg cektircem adet bitimi hemen. 24 unde randevum var bi aksilik olmazsa insallah yavas yavas tedavi surecime basliycaz hazirandan umudum yok belki olmaz ama temmuz belki umutlu olur benim icin guzel haber alirim

Canım lh'ın koyu gebelik testi negatif ise 2.defa yumurtluyor olabilirsin. Hiç demoralize olma takipte kal tam pik olursa değerlendir. Belki de bu 2.umut asıl sevincin olacaktır
Kuzum ya adet bitimi sonrasi yumurtluyorum zaten ve tedavi surecine basliycaz hsg filmi cekilcem bi aksilik olmazsa regl bitince..bu arada adet oldum az önce guzel duygularin icin teşekkür ederim

Canım o değişiyordur ya. Az önce mkf man ve women plus siparişi verdim. Kullanacam ama yumurta takibi falan yapmayacam inşallah işe yarar.

Yumurtlama gününü biliyor musun inşallah bebiş seninledir

Hayırlı olsun
Neler yaptınız bu süreçte
Benim yolum aslında çok uzun defalarca çatlatma iğnesi aşılama tüp bebek hepsi başarısız oldu ve şimdi ben mucize diye tabir ediyorum hamileyim yumurtlama günlerine çok dikkat ettim duanın gücüne çok inanan bir insanım çok dua ettim burda da bir çok etkinlikte arkadaşlar ile birbirimize dua ettik bugun Dr kontrolüne gittim ve bebeğimi gördüm Rabbim hepinize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…