Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız biz geç mi döllendik nolduk senle ben ahahaha olamadık bi türlü
Yok canım yapmadım yarın gelecek testler.
vucudum yaniyo karnim agriyo adet olcak gibiyim kuzu venev senin yaptigin gibi mi cikti bu koyuluk benim 15-20 dkka sonra koyuldu ama sen bi test yap

Merhaba kızlar benim bugün regl günüm. İki aydır hep regl günümden bir gün önce olurdum şimdi bu saat oldu çok şükür olmadım. İnşallah olmam da ağrılarım sağlıklı bir gebeliğin habercisi olur. Bacağıma vuran kasık ağrılarım var iki gündür hafiften mide bulantısı geliyor şimdi ise başım ağrıyor. Normalde regl belirtilerimde bir hafta önceden göğüslerim şişmeye başlar dokunulmaz hale gelirdi. Şimdi göğüslerim yalnızca hassaslaştı o da son iki gündür var. Üç gün önce kaset test yapmıştım çıkmamıştı. Eczaneden alırken gecikmeden 10 gün sonra yapın öyle çıkar demişlerdi ama inşallah ondandır. O kadar çok istiyoruz ki artık dilimizde tüy kalmadı dua ede ede lütfen bana da dua edin

İnşallah bebeğiniz sizinledir❤ Rabbim sağlıkla bir bebiş nasip etsin size inşallah

Kızlar benimde bugün yumurtlama günüm dünde olabilir tabi takvimlerde farklı gösteriyo dün ve bugün iki takvim kullanmaya başladım bu ay önceki gün bugün şey ettik ama bugün hiç yerimde duramadım sabahtan beri ayaktayım 2 saatlik uykuyla yeni oturdum oturunca acaba tuttu mu diye düşünürken kafayı yiyebilirim ama tabi bende hiç yumurtlama belirtisi yok oda ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…