Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir Türk kahvesi iciyorum her gün zaten olmuyo en azindan ondan hasret kalmiyim.. Ama hamile kalirsam cok dikkat ederim cunku cocuklarimda dikkat ettim cips kola abur cubur asla yemedim

Hahah doğru valla sanki hemen hamile kalıncak gibi düşünülüyor oysa ki ne kadar zormuş hayırlısı artık gerçekten ya bu zorluklardan kurtuluruz bir an önce

Keske biseyler olsada olmuyor iste
Aynen tutmuyor sanki hislerim o sekilde folikasit de kullandim bu 2 gunde bir iliskinin yaninda düşün o boyutta yani ama hamile hissetmiyorum adet belirtilerim var cogaldi belirtilerim hamile olsam okadar hissetmezdim birde hamilelikte kabiz olunuyor sanirim eee ben kabiz degilm aksine 3 kere buyuge çıkmış durumdayim uff tutmadi ya gicik oldum simdi

Hahah doğru valla sanki hemen hamile kalıncak gibi düşünülüyor oysa ki ne kadar zormuş hayırlısı artık gerçekten ya bu zorluklardan kurtuluruz bir an önce
Ins ins ya hic aklima gelmezdi bir gun bebek isteyipde dua edicegim ...hep olmasjn diye dua ettm cokmu haddinden fazla dua ettim ne yaptiysam artik bir türlu tutmuyor

Benimde regl gecti ama testler bembeyaz..Senin cocuk varmi kuzu

Sağol kuzum bilgi için

Yok benim olur diye korkuyordum hatta simdi kim derdi cocuk icin dua edeceğimi
Kiz bende iki tane var kocaman oldular 3. Ye ugrasiyorum caliskan arı ben 32 yasndaym kizim 8 yasinda 8 senedir korunuyorum düşün korkuyodum olursa naparim diye 3. Cocugu yap diyenlere dövecek gibi bakiyodum

Para sıkıntı yaaavhiç olmayınca 500bile zor gelecek bana bi şekilde halletmem lazım ama
Hayat sartlari o kadar zor ki seni cok iyi anlıyorum Rabbim yardimcin olsun arkadasim. Banada tüp bebege yonlendiririm dedi tuplerin kapaliysa durumuna bakacam dedi. Eşimle konuştuk 30-40 bin arasi fiyatlar öyle durum olursa 7-8 ay oluruna birakcam

Aaa ben şokkkk nasıl dayandın yahuuu allahım bana da bu sabrı ver madem ki dayandın yarın sabah senden kıpkırmızı çift çizgi görücez kesin
Kız bende şu 3 4 gündür hep negatif gibi hissediyorum inşallah yanılıyorumdur. Ya yanılmıyorsam 10. Günün akşamında bi regl sancım oldu belim falan ağrıdı oda geçti başka bişey yok ara ara sol kasığımda (soldan yumurtladım) ve rahim bölgemde iğne batması gibi kramplar oldu memişlerde hassastır zaten aşılama günü akşamından beri onlarda ağrıyo ara ara. Ama ikisi birden değil bi biri ağrıyor sonra diğeri kalçamdan dizime doğru ağrı iniyor.

Ama hepsi ilaçlardan kaynaklanıyor bence ya kalçamdan dizime inen ağrı da huzursuz bacak sendromundan büyük ihtimalle

Kiz bende iki tane var kocaman oldular 3. Ye ugrasiyorum caliskan arı ben 32 yasndaym kizim 8 yasinda 8 senedir korunuyorum düşün korkuyodum olursa naparim diye 3. Cocugu yap diyenlere dövecek gibi bakiyodum
Hajahajaaj kız 3.u bakmasi zor degil mi ya hemm maddi olarak hemde bakmasi zor ya bende tembelim galiba hahahaha Allah bagislasin ne kadar guzel Allah anali babali buyutsun ama 3.u ya ben birini yapamazken hehehehehwhhahahahahaja

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…