Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kahve hiç mi içmiyorsunuz. Bende başlarda dikkat ettim sonra bu kadar kısıtlamalar beni son derece strese soktu. Doktorlar 1 fincan türk kahvesi için sıkıntı değil diyorlar ama tabi içmiyorsanız ne güzel.
Bir sıcak duş bir kahve olayı beni strese sokuyor.
Bir Türk kahvesi iciyorum her gün 😏 zaten olmuyo en azindan ondan hasret kalmiyim.. Ama hamile kalirsam cok dikkat ederim cunku cocuklarimda dikkat ettim cips kola abur cubur asla yemedim

Yaa sende haklisin okadar zorlanmissin zaten tabiiki iliskiden kacmaman normal bu iyi birsey sen haklisin ama bana gelince heheeh yeter yaa yarasa gibi asildim ters asıldim cikmasin seyler dışarı diye eskiden geri cekilme ile korunuyorduk aman o geri cekilme yontemi korunma yöntemi degil zevk suyu hamile birakir dediler hemen iliski sonrasi wc ye kosup yikardim orayi eeee normalde hamile cok kalinabiliyordu zevk suyu kaldi heheh konusturcaklar beni hani ters asildim amuda duruş yaptim tavana dogru hehehehehe ala ala yine kalamadim kaldi ki zevk suyu hamile birakcak tovbe tövbe kolaydi heheheehej hicte kolay degilmis hamile kalmak bos boş amuda kalkiliyorum yumurta olmadiktan sonra yok demek ki yumurta bu ay oyle hissettim emin degilim tabide 😝😝😝bence oylee ama
Hahah doğru valla sanki hemen hamile kalıncak gibi düşünülüyor oysa ki ne kadar zormuş 😂 hayırlısı artık gerçekten ya bu zorluklardan kurtuluruz bir an önce

Keske biseyler olsada olmuyor iste😅
Aynen tutmuyor sanki hislerim o sekilde folikasit de kullandim bu 2 gunde bir iliskinin yaninda düşün o boyutta yani ama hamile hissetmiyorum adet belirtilerim var cogaldi belirtilerim hamile olsam okadar hissetmezdim birde hamilelikte kabiz olunuyor sanirim eee ben kabiz degilm aksine 3 kere buyuge çıkmış durumdayim uff tutmadi ya gicik oldum simdi

Hahah doğru valla sanki hemen hamile kalıncak gibi düşünülüyor oysa ki ne kadar zormuş 😂 hayırlısı artık gerçekten ya bu zorluklardan kurtuluruz bir an önce
Ins ins ya hic aklima gelmezdi bir gun bebek isteyipde dua edicegim ...hep olmasjn diye dua ettm cokmu haddinden fazla dua ettim ne yaptiysam artik bir türlu tutmuyor 😬🤣🤣

Aynen tutmuyor sanki hislerim o sekilde folikasit de kullandim bu 2 gunde bir iliskinin yaninda düşün o boyutta yani ama hamile hissetmiyorum adet belirtilerim var cogaldi belirtilerim hamile olsam okadar hissetmezdim birde hamilelikte kabiz olunuyor sanirim eee ben kabiz degilm aksine 3 kere buyuge çıkmış durumdayim uff tutmadi ya gicik oldum simdi
Benimde regl gecti ama testler bembeyaz..Senin cocuk varmi kuzu

Yine bekledğimden az yükselmiş, orda iki doktor var ikisinin fiyatı da farklı. Biri erkek biri kadındı. Kadının fiyatı daha uygundu bir onu da sor istersen canım. Ben kadına çektirmiştim sonuçta kullanılan alet vs herşey aynı diye düşünerek
Sağol kuzum bilgi için💜🥰

Yok benim olur diye korkuyordum hatta simdi kim derdi cocuk icin dua edeceğimi 🤣
Kiz bende iki tane var kocaman oldular 3. Ye ugrasiyorum 😂😂😂 caliskan arı ben🐝 32 yasndaym kizim 8 yasinda 8 senedir korunuyorum düşün korkuyodum olursa naparim diye 3. Cocugu yap diyenlere dövecek gibi bakiyodum 🥊

Para sıkıntı yaaavhiç olmayınca 500bile zor gelecek bana bi şekilde halletmem lazım ama
Hayat sartlari o kadar zor ki seni cok iyi anlıyorum Rabbim yardimcin olsun arkadasim. Banada tüp bebege yonlendiririm dedi tuplerin kapaliysa durumuna bakacam dedi. Eşimle konuştuk 30-40 bin arasi fiyatlar öyle durum olursa 7-8 ay oluruna birakcam

Aaa ben şokkkk 🤭🤭🤭 nasıl dayandın yahuuu allahım bana da bu sabrı ver 🤣🤣🤣 madem ki dayandın yarın sabah senden kıpkırmızı çift çizgi görücez kesin 💕
Kız bende şu 3 4 gündür hep negatif gibi hissediyorum inşallah yanılıyorumdur. Ya yanılmıyorsam 10. Günün akşamında bi regl sancım oldu belim falan ağrıdı oda geçti başka bişey yok ara ara sol kasığımda (soldan yumurtladım) ve rahim bölgemde iğne batması gibi kramplar oldu memişlerde hassastır zaten aşılama günü akşamından beri onlarda ağrıyo ara ara. Ama ikisi birden değil bi biri ağrıyor sonra diğeri 🤣🤣 kalçamdan dizime doğru ağrı iniyor.

Ama hepsi ilaçlardan kaynaklanıyor bence ya kalçamdan dizime inen ağrı da huzursuz bacak sendromundan büyük ihtimalle 😏

Kiz bende iki tane var kocaman oldular 3. Ye ugrasiyorum 😂😂😂 caliskan arı ben🐝 32 yasndaym kizim 8 yasinda 8 senedir korunuyorum düşün korkuyodum olursa naparim diye 3. Cocugu yap diyenlere dövecek gibi bakiyodum 🥊
Hajahajaaj kız 3.u bakmasi zor degil mi ya hemm maddi olarak hemde bakmasi zor ya bende tembelim galiba hahahaha Allah bagislasin ne kadar guzel Allah anali babali buyutsun ama 3.u ya ben birini yapamazken hehehehehwhhahahahahaja

X