Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kuzum hakkaten zor bir süreç ama bu süreci bizler ya daha da kolaylaştıracağız ya zorlaştıracağız. Böyle yaparak sanki biraz daha mı zorlaştırıyoruz ki. Bak kendin de diyorsun olsa daha da moraliniz bozulurmuş. Bi de ben en az 3 gün perhiz diye biliyorum. Erken olması da sizi üzebilir

Canım moralini bozma.. Her işte bir hayır vardır. Az örnek ile çıkacak sonuçlar daha çok moralini bozacak. Eşim devlette verdi ve cidden berbat bir ortamda vermek zorunda kalmış örneği. Sonuçlarda buna paralel kötü geldi. Üstüne onun üzüntüsünü yaşadık.doktor, sonuçlar yeterli değil,tüp bebek yapmalıyız size dedi filan. Günlerdir üzülüyorum. Bi yandan yumurtlama görüyorum ilişkiye herşeye rağmen devam edelim diyorum filan..
Yani sen o güzel gönlünü ferah tut. Herşey üstüste gelince inan daha çok psikolojimiz bozuluyor. Ağlama.. Rabbim bir güzel kapı açacak.. Olmamasında inan vardır bir hayır

Canım haklisin belki sonuç kötü olcakti uzulecektim biz kadar eşlerimizi de etkiliyor bu durum Allah hepimize nasip etsin inşallah güzel haberler alırız ya 4 gun perhiz yaptı 2 gun daha yapıcaz bu ay zaten böyle bitti sadece 4 gun değerlendirebildim allah nasip edince tek gecede bile oluyor. Biraz kafa dinledim esim le vakit geçirdik raporluydu ozamanlar hic aklıma bebek gelmiyodu ama insan yalnız kalınca aklından çıkmıyor. Valla kilo milo hikaye neler neler görüyoruz sigara içenler kilolu olanlar alkol alanlar yani var bi zamanı inşallah tez zamanda sende güzel haber alırsın öyle densizler daha 5 ay da bana bile soruyorlar bende siyet yapıyorum yürüyüş yapıyorum belki faydası olur diye ama banamısin demiyor

Dogru diyon canim esim işte gelsin konusucam bakalim iş temposuna uygun zamanda özele gitsin yada beklesin biraz daha bende regl zamanı rahîm filmi isticem bakalim herşey bizler icin güzel olsun sende durumlar ne kist noldu bat noldu ben bi kac gün giremedim ama ara ara yazılanlara baktım belki kacirmisimdir varmı güzel haberler

Senin mevzulardan haberim var canim o zaman ben sana bugün sen bana moral veriyosun burası çok güzel bi yer tanımadan o kadar çok seviyorum ki sizleri hep dua ediyorum. Vala canim 2 ay önce yaptirdik vitamin takviyeler kullandik tekrar test verelim dedik ama olmadi hep erteleniyor du randevuda belki Allahtan bir işaret mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler demişler elbet bizimde yüzümüz de çiçekler açacaktır çok teşekkür ederim moralin için sende hiç üzülme tekrar edin
testleri böl bol keçiboynuzu suyu içir eşine incir yesin kabak çekirdeği yesin keçiboynuzu özü ama soğuk sıkım olsun gec olsun güç olmasın inşallah

Canım özelde de çok pahalı değil bildiğim kadarıyla. Muayene ücreti artı 140 150 gibi bir şey olsa gerek. Aklında soru işareyi varsa yaptırın elbette.

Bunun erkeni geci yok vakti saati var.kendini üzme yıpratma hiç.

aynen canım.. buradan başka bir yerde bizim durumu anlayan kimselerde yok an yakın dostlara bile bu kadar derin anlatamıyorsun.. cidden iyi ki buradayız:)
inşallah en kısa sürede yüzümüzü güldürsün Rabbim.. önerilerini de dikkate alıcam kuzum eşim için.

Canım bulunduğumuz yer çok pahalı yani hastane poliklinikler kısıtlı esim bi cildiyeye gitti 500 tl ile çıktı sorduk biz fiyatları 500e yakın bazısı fiyat vermiyor muayene ultrosan falan bide sperm test koyarsak bi tik daha artar bazi poliklinikler fiyat vermiyo bile bu aralar sikisigiz evde kocaman bi tadilat olcak bakalim hayırlısı herşeyin istanbulun gözünü seveyim

Canım kimseye ailene bile anlatamiyon içindekileri. bol bol takviyeleri ihmal etmeyin testi tekrar edin

Günaydın kızlar testim negatif. Regl olmadın ama olsa çıkardı sanırım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

İnşallahhhhhhh canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…