Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimin telefonu ile çekince oldu sonunda

Eklentiler

• B41D98B2-149F-44B2-9308-C064663AFDD3.jpeg
    153,2 KB · Görüntüleme: 47
  • AC6495D6-FE40-4DF8-ABE9-14982935B50A.jpeg
    172,3 KB · Görüntüleme: 54
Hayalet cizgi var evet hemen çıktımı canim birre igne etkisi olabilirmi burda iğne yaptıran arkadaşlar var daha tecrübeliler inşallah iğne etkisi degildir ve gebelik vardır ❤ ama ince çizgi var gördüm
İnşallah canım etkisi 12. Günde geçiyormuş bazılarında bilmiyorum canım ya 2 tane kaset testim var yarın ve sonraki gün tekrarlayacağım İnşallah belirginleşrse kan veririm silikleşirse iğne etkisidir zaten

Kesinlikle 1 er gün ara ile dene hatta yarını es geçip öyle bile denersin ama insan merak ediyor duramıyor maalesef

O çizgiyi görmek bile çok heyecanlandırıyordur eminim inşallah iğne etkisi değildir ve bebiş seninledir kuzum.

Bu arada herkese günaydın, hepimiz için güzel bir hafta olsun İNŞAALLAH

Kesinlikle 1 er gün ara ile dene hatta yarını es geçip öyle bile denersin ama insan merak ediyor duramıyor maalesef
Ya evet eşim 14. Günü beklemem konusunda ısrar etti ama ben duramadım şimdi de acaba iğne etkisi mi diye düşünüp duruyorum bu arada 5 dk sonra dikkatli bakmadım öyle bi baktım negatif dedim bu ay da olmadı 30 dk zamanlayıcı ayarlamıştım eşimin kamuflajlarını ütüledikten sonra 28.ci dakikada daha dikkatli bakınca gördüm

O çizgiyi görmek bile çok heyecanlandırıyordur eminim inşallah iğne etkisi değildir ve bebiş seninledir kuzum.

Bu arada herkese günaydın, hepimiz için güzel bir hafta olsun İNŞAALLAH
Evet ya birde iki senedir hayalde olsa ikinci çizgiyi hiç görmemiştim içim bir kıpır kıpır oldu Sırtımda 24 yıllık hayatımda ilk kez 3 4 tane kocaman sivilce çıktı diğer herşeyi daha öncede yalancı belirti olarak gördüm ama bu acaba mı dedirtti

canım benim bu ay 25. günümde regl oldum malesef benimki de negatif

Inşallah 1 2 güne daha net çizgi çıkar canim ❤

İğne etkisi 8.10. Günde geçiyor canım iğneden değildir ama geç çıkmış kuruma çizgisi olabilir belki. Yarın da yapınca başından ayrılma en iyisi inşallah bebiş seninledir.

Kızlar sabah sabah moralim bozuldu esim 4 gun perhiz ile sperm testini evde hazırladı hastaneye gittim erken olduğu için bekledim sonra işlemleri hallettim laboratuara gittim adam bana sperm testini çarşamba günleri yapıyoruz sadece dedi nasıl sinirlendim halbuki ordaki bayan pazartesi çarşamba demişti. Birde zaten sperm o kadar az di ki 1.5 ml 2 ml varla yok arasi esim 6.45 de uykudan uyandim ondan heralde dedi benim için çok moral bozucu bir gündü hastaneden eve kadar ağladım neden normal insanlar gibi gebe kalamıyoruz dedim cok uzuldum oyle boyle değil

Kuzum bunda da vardır bi hayır. Üzme kendini. O kadar beklediği için belki kötü bir sonuç çıkacak daha üzülecektin. Halbuki bununla gerçek durumun alakası olmayacaktı belki de. Sperm miktarı sürekli değişkenlik gösteriyor zaten yediği içtiği uykusu saati hep etkiliyor. Kendini de eşini de yıpratma lütfen. Bu hayatta herkesin sınavı başka oluyor ve genelde en çok istediklerimizle sınav oluyoruz. Biraz sakinleşmeye çalış lütfen. Öbür hafta çarşamba günü verirsiniz eğer aceleniz yoksa. Dünyanın son günü bugün son ayı bu ay değil ya. Bak hepimiz senin gibiyiz bekliyoruz bi şekilde çocuklarımız için. Ama buna yapacak hiçbirimizin hiçbir şeyi yok. Çaresiz beklemedeyiz

İğne etkisi 8.10. Günde geçiyor canım iğneden değildir ama geç çıkmış kuruma çizgisi olabilir belki. Yarın da yapınca başından ayrılma en iyisi inşallah bebiş seninledir.
Koruma çizgisi siyah diye okumuştum bir yerde bunda pembemsilik var inşallah koruma çizgisi değildir varsa yarın daha da belirginleşir inşallah❤ Rabbim hakkımda ve hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin

Normal de iliski sonrasi oluk oluk akar bugün hem az geldi hem işimiz rast gitmedi. Eşim 3 vardiya çalışıyor randevuda hep sıkıntı yaşıyoruz canim kaç kere iptal ettik vala yıllarca bekleyenler var yolda dua ettim nasıl dayanıyorlar Allahım sen yardım et dedim. zorlu bi surec bide labaratuar erkekti utandim bi an moralmen cok çöktüm carsamba gelin spermi verin dedi esime dedim gidelim ozele napicaklarsa yapsinlar olmadi. Yumurtlama donemi sadece 4 gun değerlendirdik ondan sonra perhiz girdik yine 2 gun daha bekliycem zaten bat yaklaşıyor bu ayda karamsarlığa kapıldım

Kuzum benim neden moralini bozuyorsun. Bence bu işte bir hayır ara, zaten bak azmış götürdüğün örnek. Belki ona bağlı olarak sonuçlar kötü çıkabilirdi, eşin yorgun olabilir, stres yapmış olabilir. Yeniden randevunu al ve o güne ayarlayın kendinizi. Ayrıca senin daha 5 ay olmuş evliliğin, çok acele ediyorsun. Zaten 5.aydan itibaren doğal hamilelik oranı %80lere çıkıyor belki bu ay kendiliğinden olacak. Kendini üzme boşuna, bak ben 20 aydır evliyim, bende yeri geliyor üzülüyorum, paniğe kapılıyorum ama sonra fark ediyorum ki Allah nasip ettiği zaman olacak. 2 gün önce falan karşı komşumun gelini de hamileymiş ne zaman sizin de olacak dedi. Çok üzüldüm sonra Komşunun gelinini gördüm belki 80 kilo, eşi desen 95-100 vardır. Hani diyorlar ya işte kilo engel, şu engel, bu engel... Hayır öyle değil, nasip herşey ama herşey... Ben doktora gittim ozaman 61 çıktım botla, kıyafetlerle. Doktor bana 57 falan ol dedi, kilon fazla dedi. Millet 80-90 kiloyla hamile kalıyor, işte bazen ne yaparsan yap elden birşey gelmiyor. Bende hala diyet yapıyorum. Son 1,5 kilom kaldı 57 olunca bakalım hamile kalacak mıyım, saçma yani. Doktorlar insanı daha paniğe sevk ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…