Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rica ederim ne demek umarım güzel haberlerle gelirsin var mı bi belirtin peki

Yani şöyle kasıklarım ara ara ağrıyor ama adet günümden 10 gün öncesinde başladı bu kasılmalar özellikle solumda kasılmalar oluyor. Bir de benim günlük hayatımda hiç akıntım olmazdı beyaz bir akıntım var. 4 yıllık evliyim 2 aydır deniyorum henüz inşallah hayırlısı ile Allah nasip etsin hepimize.

Amin canım inşallah tez zamanda hepimiz alırız güzel haberleri valla umarım yaşadıkların gebelik belirtisidir de rabbim çok aratmadan bir an önce doldurur kucağını miş kokularla

Kızlar benimde son dört gün böyle sizce çatlama olmuş mu

Eklentiler

• 361A8517-E4FE-4363-AB13-4E460CBA1DE3.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 29
7 8 i gibi görünüyor kuzum ama 2 gün önce yumurtladım. İkinci miydi ilk miydi bilemedim. Allah hepimize güzel haber almayı nasib etsin. Kalbimize göre versin inşallah
İnşallah tutmuştur onun ağrısıdır

Tabiki yap gunun gectikten sonraki testler onemli zaten

Gün aşırı değerlendir bence zaten sperm 72 saate kadar yaşıyomuş . Erkekler biraz zor gidiyo test için ama ne kadar erken gitse o kadar iyi tabii ki. İlişkiden sonra yüzüstü yat bide amuda kalkanlar var ama ben hiç denemedim. Artık ne yapacağımızı şaşırdık her yolu deniyoruz

İnan ben ayda 4 gun deniyorm gerisini birakiyorm. Ama onda da beni tereddutte birakio mutlaka testleren iyisi iki gune bir de o da zor. Esim diyo nunun icin ucretsiz izin mi alsam napsam
Haklı bazen çalışılırken bu işler işkence oluyor hele ki işler yorucu olanlar için ama bu ovulasyon yoğun yap tlfnunda uygulaman vardır diğer günleri 3 günde bir yap yeterli en azından gelişine.
Rabbim bizleri yormadan versin şuan sana sabah ezanı hürmetine okunurken yazıyorum hepimizi güzel haberlerle taçlandırsın

Bana normal gelmişti ama bilemedim ki şimdi. Kısa mı oldu ki gerçekten. Zaten kasıklarım da çok ağrıyor. Acaba kistim falan mı patladı çok korkuyorum şuan. Biri kist patlaması çoj kötü demişti
Bu msjını yeni görüyorum şekerim kist patlaması olsa kesinlikle acillik olurdun yoktur öyle şeyleri nerden getiriyorsun yaa benim de öyle ağrır Kasıklarım asla gelmedi aklıma kist patlaması arkadaşım oldu çook kötüydü acillik olmuştu

İrenbe den memnunmsunuz asilama orda mi olcak sartlar ve fiyat nedir acaba

Günaydın kızlar Bi bakar mısınız testime? İğnenin 12. Günündeyim hayalet bi çizgi görüyorum ama çok olsun istediğim için göz yanılgısı mı bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…